«Южмаш» получит 50 миллионов гривен на погашение задолженности, - нардеп Максим Курячий

14.07.2017 12:33

Верховная Рада приняла важные изменения в Закон "О Государственном бюджете Украины на 2017 год". "За" проголосовали 226 нардепов.

В том числе парламент выделил 50 миллионов гривен на погашение задолженности по заработной плате сотрудникам предприятия «Южмаш». Об этом заявил народный депутат Украины из Днепра Максим Курячий, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Было прямое поручение Президента Украины - Петра Алексеевича Порошенко - предпринять практические шаги по оказанию помощи «Южмашу», который оказался в непростой ситуации. Это поддержка нашего флагмана ракетно-космической отрасли.Речь идет о сохранении отечественного научного потенциала», - заявил нардеп.

Максим Курячий отметил, что полгода вопрос о погашении задолженности не ставился в повестку дня. Президент Петр Порошенко лично вмешался в ситуацию. Поставил задачу – помочь трудовому коллективу.

«Вопрос выплаты задолженности для людей очень острый, им важно ощутить нашу поддержку. Главное – это сотрудники, в первую очередь должны быть защищены их интересы, их права. Поэтому уже в ближайшее время люди начнут получать деньги - 50 миллионов гривен, которые были выделены для них», - рассказал нардеп.

Был сформирован позитивный тренд. Удалось снять актуальность проблемы банкротства «Южмаша».   Задача нынешнего руководства завода - максимально использовать возможности, разработать варианты выхода из кризиса и переформатировать работу, чтобы «Южмаш» уверенно смотрел в будущее. Важно удержать позиции, запустить процесс обновления ракетно-космической отрасли, считает парламентарий.

Напомним, что народный депутат Максим Курячий является инициатором и соавтором целого комплекса антикризисных законопроектов, направленных на продолжение работы предприятия, сохранения его потенциала.

Среди них -  списание долгов по электроэнергии (400 млн грн), освобождение от импортной пошлины для комплектующих, реструктуризация задолженности по международным кредитам, льгота по НДС на продукцию предприятия, освобождение от уплаты налога на землю.

Также ранее Максим Курячий неоднократно добивался погашения задолженности по заработной плате сотрудникам «Южмаша».

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
алекс
14.07.2017
ну-ну!!! посмотрим !!! или опять надурят!!!
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет