«Южмаш» поблагодарил нардепа Максима Курячего за системную поддержку

17.07.2017 18:04

Представители ведущего предприятия украинской ракетно-космической отрасли – днепровского «Южмаша» - поблагодарили народного депутата Украины Максима Курячего за системную поддержку, направленную на сохранение стабильной работы завода.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Глава профкомитета “Южмаша” Валерий Васильев отметил, что благодаря настойчивости парламентария произошли положительные изменения в работе «Южмаша» и появились перспективы на дальнейшее развитие.

«2014 – 2016 года были очень тяжелыми, напряженными: практически реальной перспективы мы не видели. Но 2017 году начались изменения, пошли заказы, возобновляется программа «Морского старта». На протяжении этих лет в связи с отсутствием объемов работ у нас образовалась задолженность по заработной плате. Отдельная благодарность Максиму Курячему, который всегда  с «Южмашем». Благодаря ему, его настойчивости пошла подвижка по погашению долгов. Это очень большой прорыв - для нас сейчас это очень необходимо. Предприятие начинает работать», - заявил он.

Отдельно Валерий Васильев поблагодарил главу Бюджетного Комитета Верховной Рады Украины, народного депутата Андрея Павелко за принятое решение, которое поддержало трудовой коллектив в непростое время.

«Мы будем поднимать статус «Южмаша» и, полагаю,  займем достойную нишу в сфере космических услуг», - подчеркнул представитель предприятия.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
алекс
23.07.2017
23 июля, а денег все нет! Народ голодный!!!!!!
ДжоДе
17.07.2017
А медаль ему не дали? Совки
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю