Юрий Райхель: «Коллективная безопасность всегда лучше, чем индивидуальная»

26.11.2014 13:36

Политический обозреватель Юрий Райхель во время программы «Наживо» на 51 телеканале заявил, что о вступлении Украины в НАТО можно говорить лишь в долгосрочной перспективе, но осуществлять первые реформаторские шаги в этом направлении стоит уже сейчас.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На сегодняшний день по всем статьям Украина не соответствует стандартам, чтобы говорить о каком-то вступлении в НАТО или хотя бы о подаче заявления. Давайте дойдем до уровня Финляндии во всех отношениях. Финляндия не член НАТО, но если бы Финляндия захотела стать членом НАТО, я думаю, особых проблем бы не было. Если Украина через 6 лет будет иметь внутренне реформированную армию, страну, и самое главное, определенный консенсус в украинском обществе. Ведь президент заявил, что вопрос вступления будет решаться на референдуме, хотя это не обязательно. Если украинское общество будет внутренне готово, хотя бы большая его часть, к тому, чтобы Украина интегрировалась в североантлантическое сообщество,  то я думаю, что при выполнении этих, наиболее важных условий, можно будет говорить о том, что мы вступим в блок НАТО», - заявил Юрий Райхель.

При этом не стоит пренебрегать собственной обороноспособностью Украины, заметил политолог.

«Действительно, надо говорить о том, что страна должна иметь возможность себя защищать – это необходимое условие для вступления в НАТО, и вообще каждая страна должна иметь возможность себя защищать, и потом коллективная безопасность всегда лучше, чем безопасность индивидуальная. Это показывает мировая история», -  подчеркнул политолог.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю