Юрий Райхель: «Коллективная безопасность всегда лучше, чем индивидуальная»

26.11.2014 13:36

Политический обозреватель Юрий Райхель во время программы «Наживо» на 51 телеканале заявил, что о вступлении Украины в НАТО можно говорить лишь в долгосрочной перспективе, но осуществлять первые реформаторские шаги в этом направлении стоит уже сейчас.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На сегодняшний день по всем статьям Украина не соответствует стандартам, чтобы говорить о каком-то вступлении в НАТО или хотя бы о подаче заявления. Давайте дойдем до уровня Финляндии во всех отношениях. Финляндия не член НАТО, но если бы Финляндия захотела стать членом НАТО, я думаю, особых проблем бы не было. Если Украина через 6 лет будет иметь внутренне реформированную армию, страну, и самое главное, определенный консенсус в украинском обществе. Ведь президент заявил, что вопрос вступления будет решаться на референдуме, хотя это не обязательно. Если украинское общество будет внутренне готово, хотя бы большая его часть, к тому, чтобы Украина интегрировалась в североантлантическое сообщество,  то я думаю, что при выполнении этих, наиболее важных условий, можно будет говорить о том, что мы вступим в блок НАТО», - заявил Юрий Райхель.

При этом не стоит пренебрегать собственной обороноспособностью Украины, заметил политолог.

«Действительно, надо говорить о том, что страна должна иметь возможность себя защищать – это необходимое условие для вступления в НАТО, и вообще каждая страна должна иметь возможность себя защищать, и потом коллективная безопасность всегда лучше, чем безопасность индивидуальная. Это показывает мировая история», -  подчеркнул политолог.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат