Юрий Райхель: «Коллективная безопасность всегда лучше, чем индивидуальная»

26.11.2014 13:36

Политический обозреватель Юрий Райхель во время программы «Наживо» на 51 телеканале заявил, что о вступлении Украины в НАТО можно говорить лишь в долгосрочной перспективе, но осуществлять первые реформаторские шаги в этом направлении стоит уже сейчас.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На сегодняшний день по всем статьям Украина не соответствует стандартам, чтобы говорить о каком-то вступлении в НАТО или хотя бы о подаче заявления. Давайте дойдем до уровня Финляндии во всех отношениях. Финляндия не член НАТО, но если бы Финляндия захотела стать членом НАТО, я думаю, особых проблем бы не было. Если Украина через 6 лет будет иметь внутренне реформированную армию, страну, и самое главное, определенный консенсус в украинском обществе. Ведь президент заявил, что вопрос вступления будет решаться на референдуме, хотя это не обязательно. Если украинское общество будет внутренне готово, хотя бы большая его часть, к тому, чтобы Украина интегрировалась в североантлантическое сообщество,  то я думаю, что при выполнении этих, наиболее важных условий, можно будет говорить о том, что мы вступим в блок НАТО», - заявил Юрий Райхель.

При этом не стоит пренебрегать собственной обороноспособностью Украины, заметил политолог.

«Действительно, надо говорить о том, что страна должна иметь возможность себя защищать – это необходимое условие для вступления в НАТО, и вообще каждая страна должна иметь возможность себя защищать, и потом коллективная безопасность всегда лучше, чем безопасность индивидуальная. Это показывает мировая история», -  подчеркнул политолог.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский