Юрій Береза запропонував відновити ядерну зброю в Україні

01.10.2014 09:51

На сьогоднішньому етапі  найважливішим завданням партія вважає відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю за державним кордоном та забезпечення його недоторканності.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ГЛАВНОЕ».

Командир полку «Дніпро-1», який значиться у лавах партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» під №10, Юрій Береза наголосив, що Стратегія національної безпеки України має бути оновлена. «За 23 роки незалежності Україна так і не створила національної армії. Перше і головне завдання нашої команди у Верховній Раді – створити її. Друге завдання – створення національної міліцїї. Не може армія виконувати функції міліції і навпаки. Третє завдання – створити резервну армію. Всі чоловіки України, які не потрапляють до лав національної армії, національної міліції, мають бути задіяні в резервній армії» , - повідомив Юрій Береза. 

Командир полку «Дніпро-1» також висловив власну ідею відновлення ядерної зброї в Україні, що, на його думку, в умовах нинішньої агресії зі сторони Росії є необхідним.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет