Юрий Береза: «Территорию боевиков следует оградить колючей проволокой»

04.11.2014 16:54

Украина в Минских соглашениях показала, что она европейская страна. Но, к сожалению, она села играть с шулерами, считает командир батальона "Днепр-1" Юрий Береза. Украине вряд ли стоит отказываться от Минских соглашений – любой плохой мир лучше хорошей войны, сказал он в комментарии "ГОРДОН".

"На самом деле наша армия еще не в полной готовности к широкомасштабной войне, и здесь я раздваиваюсь: мое сердце говорит, что надо отказываться, а разум, зная ситуацию, говорит, что не надо", – сказал комбат.

По его мнению, закон об особом статусе некоторых территорий Донбасса однозначно был с самого начала мертворожденным. "Когда существуют договоренности, то, как минимум, есть две договороспособные стороны. Они уславливаются придерживаться каких-либо определенных договоренностей между собой. Но на самом деле ни российская сторона, ни чучела из так называемых "ДНР" и "ЛНР" никогда не были договороспособными. Украина в очередной раз показала, что она, в первую очередь, европейская страна. Но, к сожалению, мы сели играть с шулерами. Как "папередний" наш президент говорил, со "шлеперами", – заявил Береза.

Комбат считает что дальше Украине необходимо строить свою конкурентную живую экономику. "Не мертворожденную, а живую. Когда начнет работать военная экономика, а вокруг нее начнет развиваться вся остальная экономика, будет и сильная Украина", – сказал он.

Должна ли Украина отказаться от Минских соглашений?

"Территорию боевиков следует оградить колючей проволокой и сделать там санитарную зону. О какой электроэнергии и газе для них мы можем говорить? Надо создать условия, чтобы люди, желающие жить в большой Украине, получили все возможности для нормального существования. А все, кто не хочет этого и выбрали дебилов, пусть дебилы их и обеспечивают. А захотят в Россию, пускай к ядреной бабушке туда собираются. В Магадане много места и домов свободных", – заявил Береза.

 

Комментарии
Геннадий Ильич
04.11.2014
Проект "Стена" должен внедряться, совершенствоваться и укрепляться, укрепляться путем минирования, пропуска высокого напряжения, установки самого современного автоматического оружия, которое стреляет без людей при виде цели с одной стороны. И эта стена должна пройти и по линии разграничения зоны АТО. В зону АТО следует прекратить поставки чего бы то ни было: электроэнергии, воды, газа, телекоммуникаций, денег на зарплаты и пенсии, продовольствия. Следует создать резервацию, из которой только выпускать нормальных людей, не желающих жить под козломордо-кацапским господством и никого и ничего не впускать
Последние записи в блогах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее

У січні-квітні 2019 року підрозділами аудиту було проведено 1,6 тис. планових перевірок платників податків, 4,3 тис.  позапланових перевірок та 1,1 тис. зустрічних звірок.

Зокрема, проведено 66 перевірок фінансових установ з відокремленими підрозділами, за результатами яких донараховано 214,6 млн гривень.

За результатами контролю за дотриманням вимог валютного законодавства донараховано пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД на загальну суму 206,3  млн грн, а також податку на прибуток з іноземних юридичних осіб  на загальну суму  191,5 млн гривень.

На виконання ухвал суду (у т.ч. отриманих у минулому році) проведено 24 документальні перевірки, донараховано грошових зобов’язань на суму 95,7 млн грн. Крім того, на виконання інших доручень правоохоронних органів, які надаються під час розслідування кримінальних проваджень, проведено 297 документальних перевірок та донараховано 174,3 млн гривень.

 Проведено 300 документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, донараховано 292,9 млн грн грошових зобов’язань. 

У цілому за результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано до бюджету 15,4 млрд грн, з яких узгоджено 5,3 млрд грн (у т.ч. основного платежу з податку на прибуток – 1 295,4 млн грн, ПДВ – 1 775,2 млн гривень).

Реальний вклад підрозділів аудиту по забезпеченню надходжень до бюджету склав 3 456 млн грн (забезпечено надходжень грошовими коштами на 1 132 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на  10 678 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 1 922 млн грн, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду на 402 млн гривень).

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет