Юрій Дегтярьов: «Дніпродзержинська міська рада не може працювати"

30.09.2014 19:58

Багатою на події стала 55 сесія Дніпродзержинської міської ради, що відбулася 30 вересня, про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

На початку засідання до колег звернувся депутат міської ради, член політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Юрій Колеснік із закликом розпустити Дніпродзержинську міську раду VI скликання і звернутися до Верховної Ради України з проханням про призначення виборів депутатів Дніпродзержинської міської ради VII скликання найближчим часом згідно з законодавством України.

Колесніков зробив відповідний депутатський запит. «Народ повстав проти несправедливості,  проти тих, хто хоче позбавити нас шансу жити за Європейськими стандартами,  проти грабунку країни мародерами на чолі з "Золотим батоном". Нинішні депутати не мають права  далі  керувати містом та розпилювати міський бюджет. Громада чекає на люстрацію,  на очищення міської влади  через перевибори. Тому я вимагаю від депутатів,  які мають честь та залишки совісті, підтримати депутатський Запит про розпуск Дніпродзержинської міської ради», - зазначив депутат у зверненні.

Юрій Колесников наголосив на тому, що запит необхідно розглянути першим у порядку денному сесії у зв’язку з його невідкладністю. На жаль, пропозицію про саморозпуск підтримали лише 16 депутатів, інші – або утримались, або голосували «проти». Таку реакцію колег депутат назвав ганьбою.

З приводу розпуску міської влади висловився також Юрій Дегтярьов, кандидат у народні депутати за 30 одномандатним виборчим округом від політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

На його думку, в надскладні для країни часи, коли відбувається очищення і оновлення органів влади, важливо не допустити до роботи на місцях представників старої влади, які звикли працювати за наробленими корупційними схемами. 

«В Україні вже обрали нового Президента, скоро оберуть нову Верховну Раду і сформують новий Уряд.  Дніпродзержинська міська рада у своєму нинішньому складі просто не має права на подальшу роботу. Депутати, що працювали за часів старого режиму, не зможуть успішно втілювати у життя нові реформи, які так необхідні суспільству» - вважає Юрій Дегтярьов.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет