Юрій Дегтярьов: «Дніпродзержинська міська рада не може працювати"

30.09.2014 19:58

Багатою на події стала 55 сесія Дніпродзержинської міської ради, що відбулася 30 вересня, про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

На початку засідання до колег звернувся депутат міської ради, член політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Юрій Колеснік із закликом розпустити Дніпродзержинську міську раду VI скликання і звернутися до Верховної Ради України з проханням про призначення виборів депутатів Дніпродзержинської міської ради VII скликання найближчим часом згідно з законодавством України.

Колесніков зробив відповідний депутатський запит. «Народ повстав проти несправедливості,  проти тих, хто хоче позбавити нас шансу жити за Європейськими стандартами,  проти грабунку країни мародерами на чолі з "Золотим батоном". Нинішні депутати не мають права  далі  керувати містом та розпилювати міський бюджет. Громада чекає на люстрацію,  на очищення міської влади  через перевибори. Тому я вимагаю від депутатів,  які мають честь та залишки совісті, підтримати депутатський Запит про розпуск Дніпродзержинської міської ради», - зазначив депутат у зверненні.

Юрій Колесников наголосив на тому, що запит необхідно розглянути першим у порядку денному сесії у зв’язку з його невідкладністю. На жаль, пропозицію про саморозпуск підтримали лише 16 депутатів, інші – або утримались, або голосували «проти». Таку реакцію колег депутат назвав ганьбою.

З приводу розпуску міської влади висловився також Юрій Дегтярьов, кандидат у народні депутати за 30 одномандатним виборчим округом від політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

На його думку, в надскладні для країни часи, коли відбувається очищення і оновлення органів влади, важливо не допустити до роботи на місцях представників старої влади, які звикли працювати за наробленими корупційними схемами. 

«В Україні вже обрали нового Президента, скоро оберуть нову Верховну Раду і сформують новий Уряд.  Дніпродзержинська міська рада у своєму нинішньому складі просто не має права на подальшу роботу. Депутати, що працювали за часів старого режиму, не зможуть успішно втілювати у життя нові реформи, які так необхідні суспільству» - вважає Юрій Дегтярьов.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю