Євген Удод попередив місцеві ради, що 2015 рік буде важким

14.01.2015 12:10

Голова Дніпропетровської облради Євген Удод  звернувся до місцевих рад.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Шановні колеги!

Цей рік буде для Дніпропетровщини в цілому та для кожного району і міста області дуже складним. Ми розуміємо, що важка ситуація, в якій опинилась Україна, уповільнила майже всі промислові процеси. Це для нас вкрай важливо, бо Дніпропетровщина є потужним промисловим регіоном. Також Дніпропетровщина стоїть на порозі втілення цілої низки бюджетних та податкових змін, які розробив уряд нашої держави. На жаль, жодної пропозиції місцевих громад Дніпропетровської області не було враховано. Тому ми маємо зробити все можливе й неможливе задля збереження гідного рівня життя наших земляків.

Я вважаю, що кожен з керівників місцевих рад області розуміє усю відповідальність та неймовірну складність прийняття бюджетів на цей непростий рік. Коштів катастрофічно бракує. Будуть скорочуватись майже усі проекти та програми розвитку. Ми повинні знайти можливість економії коштів по кожній строчці бюджету.

Але я хочу зазначити головне. Місцеві ради отримали можливість збирати для своїх бюджетів низку податків. Це акцизні збори з продажу тютюнових та алкогольних виробів, продажу нафтопродуктів та податок на нерухомість. Зрозуміло, що реальних механізмів збору та нарахування цих податків, на жаль, сьогодні не існує, але ми змушені разом їх напрацювати. Але в будь-якому випадку я хочу наголосити, що треба дуже зважено та ретельно підійти до цього питання. Ми маємо враховувати той факт, що дуже багато людей не в змозі будуть платити нові податки. Особливо це стосується податку на нерухомість.

Право приймати рішення по ставці та об’єму нових податків сьогодні належить виключно місцевим радам. Тому я прошу всіх керівників районних та міських рад вирішувати це складне питання з урахуванням інтересів населення. Зокрема, зробити все можливе, щоб такі категорії жителів Дніпропетровщини, як ветерани війни, родини загиблих та скалічених у зоні АТО, багатодітні родини, інваліди та інші люди, які потребують державної допомоги, мали можливість сплачувати податки по мінімальній ставці, або були зовсім позбавлені цієї потреби.

Читайте також: После общения с Яценюком бюджет области развития уже не предусматривает, - Удод

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет