Євген Удод попередив місцеві ради, що 2015 рік буде важким

14.01.2015 12:10

Голова Дніпропетровської облради Євген Удод  звернувся до місцевих рад.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Шановні колеги!

Цей рік буде для Дніпропетровщини в цілому та для кожного району і міста області дуже складним. Ми розуміємо, що важка ситуація, в якій опинилась Україна, уповільнила майже всі промислові процеси. Це для нас вкрай важливо, бо Дніпропетровщина є потужним промисловим регіоном. Також Дніпропетровщина стоїть на порозі втілення цілої низки бюджетних та податкових змін, які розробив уряд нашої держави. На жаль, жодної пропозиції місцевих громад Дніпропетровської області не було враховано. Тому ми маємо зробити все можливе й неможливе задля збереження гідного рівня життя наших земляків.

Я вважаю, що кожен з керівників місцевих рад області розуміє усю відповідальність та неймовірну складність прийняття бюджетів на цей непростий рік. Коштів катастрофічно бракує. Будуть скорочуватись майже усі проекти та програми розвитку. Ми повинні знайти можливість економії коштів по кожній строчці бюджету.

Але я хочу зазначити головне. Місцеві ради отримали можливість збирати для своїх бюджетів низку податків. Це акцизні збори з продажу тютюнових та алкогольних виробів, продажу нафтопродуктів та податок на нерухомість. Зрозуміло, що реальних механізмів збору та нарахування цих податків, на жаль, сьогодні не існує, але ми змушені разом їх напрацювати. Але в будь-якому випадку я хочу наголосити, що треба дуже зважено та ретельно підійти до цього питання. Ми маємо враховувати той факт, що дуже багато людей не в змозі будуть платити нові податки. Особливо це стосується податку на нерухомість.

Право приймати рішення по ставці та об’єму нових податків сьогодні належить виключно місцевим радам. Тому я прошу всіх керівників районних та міських рад вирішувати це складне питання з урахуванням інтересів населення. Зокрема, зробити все можливе, щоб такі категорії жителів Дніпропетровщини, як ветерани війни, родини загиблих та скалічених у зоні АТО, багатодітні родини, інваліди та інші люди, які потребують державної допомоги, мали можливість сплачувати податки по мінімальній ставці, або були зовсім позбавлені цієї потреби.

Читайте також: После общения с Яценюком бюджет области развития уже не предусматривает, - Удод

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю