Экс-директора департамента Днепропетровской ОГА взяли под арест

04.01.2017 16:48

По обвинению в злоупотреблении властью и в подделке служебных документов взят под стражу экс-директор департамента образования и науки Днепропетровской ОГА Александр Демчик, а директор предприятия «ДНІПРОКНИГА» Тимур Селим находится под домашним арестом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

25 ноября 2013 года департамент образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации объявил тендер на складирование и хранение учебной литературы.

Конкурс был разбит на два лота:

  1. складирование и хранение книг в Кривом Роге (банковская гарантия – 2 230 грн)
  2. складирование и хранение книг в Днепре и области (банковская гарантия – 9 625 грн)

Победителями торгов стали ООО «Дніпрокнига» и КП «Криворіжкнига». Хранить литературу с февраля по декабрь 2014 года они обязались за 962 202,75 грн и 222 996,06 грн соответственно. Документы по торгам можно посмотреть здесь.

Напомним, что с 2012 по 2015 года директором департамента образования и науки Днепропетровской ОГА был Александр Демчик, а с января 2011 года по сегодняшний день директором фирмы «ДНІПРОКНИГА» является Тимур Селим.

По информации прокуратуры Днепропетровской области, сейчас проходит досудебное расследование в уголовном производстве по факту злоупотребления служебным положением и подделке документов. «В течение 2014 года бывший директор департамента и директор общества с ограниченной ответственностью составили и подписали заведомо ложные акты выполненных работ о якобы хранении партии учебников количеством более 360 тыс. экземпляров, хотя на самом деле книги на хранение не поступали, — говорится в сообщении прокуратуры. — За фактически не оказанные услуги по хранению книжного фонда предприятию безосновательно перечислено более 1 млн грн бюджетных средств».

По информации прокуратуры, сейчас директор предприятия находится под домашним арестом, а экс-директору департамента облгосадминистрации избрана мера пресечения в виде содержания под стражей с залогом 1 млн 300 тыс. грн.

Что говорят судебные реестры?

По данным реестра судебных решений, 17 октября 2016 года Жовтневый райсуд Днепра предоставил временный доступ к банковским счетам «Дніпрокниги» с 1 января 2014 года по октябрь 2016.

26 декабря 2016 года тот же Жовтневый райсуд предоставил доступ к вещам и документам по торгам, которые хранятся в департаменте образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации.

Если вина будет доказана, то обвиняемым грозит до 8 лет тюрьмы по ч.2 ст.364 Уголовного Кодекса Украины «Злоупотребление властью или служебным положением», и до 3 лет лишения свободы по ч.1 ст.366 Уголовного Кодекса «Служебный подлог».

Комментарии
Павло
05.01.2017
Птенец Вилкула и Колесникова.
Последние записи в блогах

І це відбувається у форпості України!! Що вже казати про інші міста..?? Суцільна кремлівська тля...((

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю