Экоактивисты будут собирать у днепрян отсортированный мусор

16.05.2018 10:15

Эколог Татьяна Лампика в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказала, что в Днепре пройдет акция, которая направлена на повышение экологической ответственности жителей города.

Активисты планируют организовать самостоятельный вывоз отсортированного мусора.

«Днепрянам необходимо подписаться на страничку «Экопатруля», там будет вывешиваться график. Мы планируем собрать уже готовые адреса, по ним составить маршрут передвижения, будет ехать автотранспорт и собирать у жителей отсортированные отходы», - рассказала Татьяна Лампика.

Планируется, что отходы будут забирать по субботам и воскресеньям. Свой мусор можно отдать совершенно бесплатно.

«Многие люди хотят сортировать. Хотелось бы помочь, приучить и привить эту полезную привычку. На самом деле многие сортируют, потому как некуда выбрасывать такой мусор. Есть и другой фактор: когда видишь, как тщательно отсортированный мусор приходится бросать в грязные баки, а приехала одна машина и высыпала все вместе, то это обидно», - говорит эколог.

Акция – показательна и обучающая. Пока бесплатная, но, возможно, в будущем, если к инициативе присоединится большинство горожан, услуга станет платной.

Комментарии
Абрам
28.05.2018
Конечно, куда же без наших активистов?
Татьяна
17.05.2018
Сначала необходимо поставить несколько ящиков и подписать, что куда бросать, а потом уже бороться с экологической проблемой мусора, как это сделано в Европе и в России.
Клара Захаровна
16.05.2018
На самом деле отсортированный мусор будет сдаваться ""экологами ''' как вторсырье и конечно не бесплатно.
Цуканов
16.05.2018
«На самом деле многие сортируют, потому как некуда выбрасывать такой мусор» - достойная фраза «эколога» на зарплате монополиста ДКТ.
Andrew
16.05.2018
А вивозити будуть знову ж таки все в одну велику купу на звалищі... Показуха і піар... В країні нема жодного заводу по переробці сміття, тож який сенс в сортуванні?
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось