Яроша та Купрія повідомили про мародерів з Дніпродзержинська

11.12.2014 09:22

Громадський діяч Дніпропетровщини Максим Голосний звернувся з відкритим листом до народних депутатів України 8 скликання Дмитра Яроша та Віталія Купрія. У зверненні він наголосив, що у Дніпродзержинську треба провести перевірку спільних дій мера Станіслава Сафронова, Правого сектору та СБУ, які, можливо, причетні до розкрадань.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Чи відомо Дмитру Ярошу, чим займається Правий сектор на Дніпропетровщині? Хтось воює, а хтось розриває залишки державної власності "іменем революції"...», - написав Голосний.

У своєму зверненні він просить провести ретельну перевірку та взяти на особистий контроль дії  підлеглих Яроша стосовно можливого мародерства, до якого вони можуть бути причетними в Дніпропетровській області Петириківського району.

"Декілька днів тому я отримав інформацію про те, що ваші однопартійці Вінар та Крамаренко, спільно з мером міста Дніпродзержинськ Сафроновим, директором комунального підприємства «Дніпродзержинський міськводоканал», Хітровим та співробітником Дніпродзержинського міського управління СБУ Чьорним займаються мародерством під прикриттям АТО", - пише Максим Голосний.

В результаті їхніх спільних дій фактично розкрадено величезну кількість металевих конструкцій, які станом на сьогодні є безхозними і які фактично потрібно було брати на баланс місцевим органам самоврядування з подальшою їх реалізацією по встановленій законом процедурі.

Всі вище перелічені особи за отриманою інформацією були причетні до незаконного демонтажу металевих конструкцій, а саме — за попередньою змовою викопали кілька десятків кілометрів металевої труби яка знаходиться обабіч авто дороги в напрямку з м. Дніпродзержинськ на м. Полтава, заявляє громадський активіст Максим Голосний.

Фото за посиланням.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Общественный деятель
Подробнее
Координатор по Днепропетровской области общественной организации «Державницька ініціатива Яроша»
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат