Яроша та Купрія повідомили про мародерів з Дніпродзержинська

11.12.2014 09:22

Громадський діяч Дніпропетровщини Максим Голосний звернувся з відкритим листом до народних депутатів України 8 скликання Дмитра Яроша та Віталія Купрія. У зверненні він наголосив, що у Дніпродзержинську треба провести перевірку спільних дій мера Станіслава Сафронова, Правого сектору та СБУ, які, можливо, причетні до розкрадань.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Чи відомо Дмитру Ярошу, чим займається Правий сектор на Дніпропетровщині? Хтось воює, а хтось розриває залишки державної власності "іменем революції"...», - написав Голосний.

У своєму зверненні він просить провести ретельну перевірку та взяти на особистий контроль дії  підлеглих Яроша стосовно можливого мародерства, до якого вони можуть бути причетними в Дніпропетровській області Петириківського району.

"Декілька днів тому я отримав інформацію про те, що ваші однопартійці Вінар та Крамаренко, спільно з мером міста Дніпродзержинськ Сафроновим, директором комунального підприємства «Дніпродзержинський міськводоканал», Хітровим та співробітником Дніпродзержинського міського управління СБУ Чьорним займаються мародерством під прикриттям АТО", - пише Максим Голосний.

В результаті їхніх спільних дій фактично розкрадено величезну кількість металевих конструкцій, які станом на сьогодні є безхозними і які фактично потрібно було брати на баланс місцевим органам самоврядування з подальшою їх реалізацією по встановленій законом процедурі.

Всі вище перелічені особи за отриманою інформацією були причетні до незаконного демонтажу металевих конструкцій, а саме — за попередньою змовою викопали кілька десятків кілометрів металевої труби яка знаходиться обабіч авто дороги в напрямку з м. Дніпродзержинськ на м. Полтава, заявляє громадський активіст Максим Голосний.

Фото за посиланням.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Общественный деятель
Подробнее
Координатор по Днепропетровской области общественной организации «Державницька ініціатива Яроша»
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю