Яника Мерило рассказала о планах внедрения IT-разработок в Днепре

14.09.2017 14:30

Советник городского головы Днепра Яника Мерило во время пресс-конференции в медиацентре Информатор рассказала о внедренных городе IT-разработках, а также о планах и будущих нововведениях. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ.

По словам Яники Мерило, среди достижений:

-Успешно запущенный сайт горсовета, на котором можно получить всю необходимую информацию о бюджетах, картах и т.д.;

-Открытая карта Днепра, на которой доступно уже 17 слоев информации, и которая постоянно обновляется;

-Бюджет участия: жители Днепра могут проголосовать за 209 проектов, поданных горожанами - для этого создано 36 пунктов, а клиенты ПриватБанка могут голосовать прямо из дома;

-ЦОАУ - ежедневно центры посещают около 500 человек, и 94% горожан довольны услугами. По словам советника мэра, активно создается реестр жителей, который даст возможность получать различные справки через Интернет.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
ШО????
15.09.2017
внедрения IT-разработок сначала купи лицензионное ПО а то в большинстве бюдж.орг-ях пиратское" с этого и надо начинать первые шаги по внедрению IT технологий ! Или ВЫ считаете по иному???
Ептыж
14.09.2017
Шел 3й год реформ в Днепровском горсовете. Яника все еще рассказывала про будущие, вероятные, победы и хвасталась, что они смогли сделать сайт горсовета. Реформатор от бога.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю