Яника Мерило рассказала, что такое "карта горожанина" и когда ее получат днепряне

22.09.2017 18:45

И.о. заммэра Яника Мерило в интервью изданию "Наше Місто" рассказала о том, что такое "карта горожанина", зачем она нужна и когда ее смогут получить жители Днепра. Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По ее словам, карта горожанина, или электронный билет, представляет собой пластиковую карту, с помощью которой ее владелец может оплачивать проезд в общественном транспорте - к примеру, трамвае или метро - а также получать с помощью интернет-банка около 200 админуслуг, среди которых электронные очереди, заказ справок, льготы и т.п.

В рабочую группу по созданию электронных билетов входит 20 городов. Окончательная концепция электронного билета будет разработана в октябре, а после будет объявлен конкурс для инвестров.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
кууу
25.09.2017
Услуг дофига и все бесплатно!
ку
23.09.2017
А какую выгоду получит город (в деньгах)???
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет