Які зміни потрібно внести до законодавства, аби покращити життя у Дніпропетровську?

15.04.2015 17:02

Які зміни потрібно внести до законодавства, аби покращити життя у Дніпропетровську? Аби отримати достовірну відповідь на це важливе питання Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з громадськістю міста, передає 9 канал.

Вислухали пропозиції людей та розповіли про заплановані реформи, які покликані полегшити життя населення. РПР — це експертна спільнота, об’єднання людей, які вірять у те, що зміни на краще в Україні можливі. Аби невідкладні для країни реформи якомога швидше були прийняті у Верховній Раді, представники РПР залучаються підтримкою громадськості. Наразі найрезонанснішим є законопроект щодо децентралізації.

“Що є в основі децентралізації, що це таке? Це об’єднання маленьких сіл в більші центри, де буде більша кількість населення, для того, аби мати можливість назбирати достатню кількість податків для забезпечення базових потреб. Це первинна медицина, перша медична допомога та середня освіта. Тобто є можливість акумулювати ці податки самостійно, і уникнути цих трансферів нагору і вниз: самостійно розпоряджатися своїми коштами”, — каже Вадим Міський, координатор експертних груп Реанімаційного Пакету Реформ.

Читайте також: В Днепропетровске не знают своих депутатов и любят политические новости, - исследование

Комментарии
петрович
15.04.2015
--- надо разоружить всех правых и боковых секторов; -----переименования названий улиц на обсуждение жителей этих улиц;-------переименование города на городской референдум;-------пересмотреть прожиточный минимум;-------создать рабочие места и запустить промышленность;------не только европейские цены но и европейские зарплаты;-------бизнес-волонтеров привлечь на гос службу.
Укр
15.04.2015
Нет города и людей - нет проблем, и ....яценюку "шнобеловскую" премию...
0
15.04.2015
а хіба децентралізація це не скорочення кількості та суми відрахувань до Києва? Чи є смисл акумулювати податки в Дніпрі, щоб потім їх віддати Києву?
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю