Из здания Днепропетровской ОГА «эвакуировали» работников (ФОТО)

23.09.2016 10:37

Общественный активист Иван Васючков на своей странице в Фейсбук рассказал, что сейчас возле здания Днепропетровской облгосадминистрации находится много машин полиции и пожарных.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Много полиции и МЧС возле ОГА. Вроде, эвакуируют работников. Что произошло, пока не известно», - написал он.

В пресс-службе ДнепрОГА нашему изданию сообщили, что сотрудников, и, правда, «эвакуировали», но всего лишь на несколько минут – в рамках учений. «В облгосадминистрации все спокойно. Все вопросы к организаторам учений», - сказали в пресс-службе.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю