Из театра одного актера «Крик» выгнали бомжей

23.12.2016 11:02

В подвале высотки в центре Днепре, где находится театр одного актера «Крик», несколько месяцев прожили бездомные. 22 декабря их оттуда наконец-то удалось выдворить.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал помощник заммэра Антон Андриенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

После непрошенных гостей в подвале была проведена дезинфекция, а на вход и окно поставлено металлическое ограждение.

По словам Антона Андриенко, бродягам предлагали работу, но они от нее отказались. «У бездомных есть паспорта. Куда они дальше пошли, неизвестно», - ответил он, отвечая на комментарии днепрян относительно дальнейшей судьбы бомжей.

Читайте также: В Днепре в театре одного актера «Крик» поселились бомжи (ВИДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю