Из Инклюзивного парка в Днепре украли рулон искусственной травы и знак, в виде изображения собаки

12.09.2018 15:15

Сегодня из первого в Украине Инклюзивного детского парка, открытого в сквере возле Днепропетровской ОГА, украли рулон искусственной травы и знак, в виде изображения собаки. Об этом сообщает интеррнет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ", ссылаясь на страницу советника губернатора Днепропетровщины Юрия Голика в Facebook.

"Продолжаем летопись людских пороков и чистого дибилизма на примере их отношения к построенной нами инфраструктуре. Сегодня из первого в Украине Инклюзивного детского парка, открытого в сквере возле Днепропетровской ОГА, украли рулон искусственной травы и знак, в виде изображения собаки. Лица тех, кто это сделал - на первом фото. Вот что в головах у этих людей? Траву восстановим. Табличку новую поставим. Дурацкую надпись на детском павильоне закрасим. А сегодня мы в парк принесли еще комплект шахмат. Старые все же испарились. Даже интересно что в итоге победит: наш иногда сизифов труд и наша вера в людей или совок и разруха в головах нелюдей.

Напомню, что ранее уже крали новое ограждение с трассы, инструмент с реконструкции школы, перебегали улицу в неположенном месте и лезли через парапет в сквер, разрушали музыкальные инструменты в парке, воровали песок и щебень с капитально ремонтируемых улиц и еще много чего по мелочи. Но мы не сдаемся", - пишет Юрий Голик.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю