Маркевич: "З’явилось багато громадських активістів, яких би я назвав "корисні ідіоти"

29.05.2015 08:56

“Влада намагається спрофанувати громадську активність. З’явилось досить багато громадських активістів, громадських діячів, яких я би в лапках назвав “корисні ідіоти”. Це ряд людей, які імітують громадську діяльність для того, щоб зривати слухання та вчиняти інші, корисні владі провокації”, – заявив голова ГО “Народна воля Дніпра” Іван Маркевич у програмі “Наживо” на 51 телеканалі.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу організації.

“Необхідно розуміти, чого ми домагаємося, яких реформ. “Народна воля Дніпра” підійшла серйозно – написала законопроект про відкликання народного депутата – внесли (до Верховної Ради – прим. ред.). Не зовсім в тій редакції, як ми пропонували, але внесли. Це – результат. Раніше і думати годі було, щоб громадська організація внесла свій законопроект до Верховної Ради, а тим паче який запроваджує відповідальність народних депутатів перед виборцями” – сказав Іван Маркевич.

Читайте також: У Дніпропетровську відбудуться загальні збори громадських організацій міста

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
корысный идиот
14.06.2015
Лучше бы сам что хорошего сделал, придурок. Общественники работают лучше, чем политики в данное время. А Ванька Маркевич только пиз..еть умеет и больше ничего
Ведьмак
29.05.2015
ху*ня
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет