Иван Маркевич: "В Днепропетровске местная власть подогревает психоз"

13.11.2014 19:33

"В последнее время я все больше и больше наблюдаю какие-то странные организации и малопонятных людей, которые организовывают какие-то курсы: «самообороны/первой помощии”, при этом собирая деньги на карты и расчетные счета «Приватбанка» в различные «Фонды борьбы». Проверить кто, куда и как тратит эти деньги не представляется возможным. Более того, всякие "деятели", кричащие об угрозе и при этом собирающие средства на борьбу с ними, должны как минимум вызывать вопросы у правоохранительных органов. Чего явным образом не происходит. Вообще, у меня создалось стойкое впечатление, что местная власть заинтересована во всем этом психозе. Скажу больше - она его всевозможным образом подогревает", - заявил председатель Днепропетровской общественной организации "Народная воля Днепра" Иван Маркевич на своей странице в "Фейсбук".

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Многие видели пост Василия Сухова о проведении "круглого стола" по поводу годовщины Майдана и организации памятных мероприятий. Поскольку события эти важны, было принято решение посетить "круглый стол". Но каково было мое удивление, когда собравшиеся (качественный состав, мягко говоря, имел отдаленное отношение к Майдану) стали обсуждать создание некоего координационного центра для обеспечения обороны и координации волонтерского движения, а также проведения каких-то учений по гражданской обороне. Мне не совсем понятен смысл создания подобной структуры, когда аналогичные структуры уже созданы. Более того, подобные действия могут посеять панику, а в панике точно не заинтересован никто, кроме агрессора", - отметил Иван Маркевич.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
для для хтось
22.11.2014
завидно?
для хтось
18.11.2014
А коли це Ваня став вiдомим полiтiком?
Хтось
14.11.2014
Хоча я мушу визнати-Ваня найгарніший чоловік з відомих політиків і подібні запитання дуже інтригуючі
Хтось
14.11.2014
Віктор, "подоГревает"- це взагалі якесь інтимне запитання, Вам не здається? Я можу Вас стовідсотково запевнити -Ваня традиційної орієнтації, тому від Віктора (чоловічий рід) таке запитання якось не комільфо
Хтось
14.11.2014
Віктор, Ви швидко змінюєте формуліровку!!! Спочатку було "подоЗревает Ваню Маркевичу"!!!!!!!!!!!
Виктор
14.11.2014
А кто подогревает Ивана Маркевича?
Хтось
14.11.2014
Віктор, Ви де поділися з своїм запитанням?????????? "Кто подозревает Ваню Маркевичу????"
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю