Иван Маркевич: "В Днепропетровске местная власть подогревает психоз"

13.11.2014 19:33

"В последнее время я все больше и больше наблюдаю какие-то странные организации и малопонятных людей, которые организовывают какие-то курсы: «самообороны/первой помощии”, при этом собирая деньги на карты и расчетные счета «Приватбанка» в различные «Фонды борьбы». Проверить кто, куда и как тратит эти деньги не представляется возможным. Более того, всякие "деятели", кричащие об угрозе и при этом собирающие средства на борьбу с ними, должны как минимум вызывать вопросы у правоохранительных органов. Чего явным образом не происходит. Вообще, у меня создалось стойкое впечатление, что местная власть заинтересована во всем этом психозе. Скажу больше - она его всевозможным образом подогревает", - заявил председатель Днепропетровской общественной организации "Народная воля Днепра" Иван Маркевич на своей странице в "Фейсбук".

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Многие видели пост Василия Сухова о проведении "круглого стола" по поводу годовщины Майдана и организации памятных мероприятий. Поскольку события эти важны, было принято решение посетить "круглый стол". Но каково было мое удивление, когда собравшиеся (качественный состав, мягко говоря, имел отдаленное отношение к Майдану) стали обсуждать создание некоего координационного центра для обеспечения обороны и координации волонтерского движения, а также проведения каких-то учений по гражданской обороне. Мне не совсем понятен смысл создания подобной структуры, когда аналогичные структуры уже созданы. Более того, подобные действия могут посеять панику, а в панике точно не заинтересован никто, кроме агрессора", - отметил Иван Маркевич.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
для для хтось
22.11.2014
завидно?
для хтось
18.11.2014
А коли це Ваня став вiдомим полiтiком?
Хтось
14.11.2014
Хоча я мушу визнати-Ваня найгарніший чоловік з відомих політиків і подібні запитання дуже інтригуючі
Хтось
14.11.2014
Віктор, "подоГревает"- це взагалі якесь інтимне запитання, Вам не здається? Я можу Вас стовідсотково запевнити -Ваня традиційної орієнтації, тому від Віктора (чоловічий рід) таке запитання якось не комільфо
Хтось
14.11.2014
Віктор, Ви швидко змінюєте формуліровку!!! Спочатку було "подоЗревает Ваню Маркевичу"!!!!!!!!!!!
Виктор
14.11.2014
А кто подогревает Ивана Маркевича?
Хтось
14.11.2014
Віктор, Ви де поділися з своїм запитанням?????????? "Кто подозревает Ваню Маркевичу????"
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат