Итоги сессии горсовета: новые троллейбусы, переход на Правде и прозрачность

11.03.2015 17:24

Сегодня в Днепропетровске прошла сессия городского совета под руководством нового и.о. мэра Галины Булавки. Какие решения были приняты депутатами, узнавали журналисты Vgorode.ua.


В собственность города вернули два детсада

Депутатами было принято решение о возвращении в коммунальную собственность города зданий двух бывших детских садов, которые в настоящее время стоят заброшенными. Речь идет о садиках, расположенных по адресам пр. Газеты им. "Правда", 84 и ул. Янтарная, 73, причем о последнем мы писали не так давно.

Планируется, что с 1 сентября дошкольные учреждения уже будут принимать детей. По крайней мере, именно этого потребовали депутаты горсовета.


На Правде достроят переход

Как сообщил первый заммэра Анатолий Крупский, 12 млн грн выделят на достройку перехода через просп. им. Газеты "Правда", а 16 млн потратят на реконструкцию бассейна СОК "Металл" на ул. Столетова, 19А. Кроме того, предусмотрено выделение более 20 млн грн на ремонт аварийных участков систем канализации в центральной части города. Это пр. Пушкина, Кирова, ул. Карла Либкнехта и др. Еще 6  млн. выделят на материальную поддержку ветеранов ВОВ.


Купят новые троллейбусы

Перед департаментом транспорта и связи городского совета поставлено задание приобрести 18 троллейбусов, оснащенных пандусами. На какую сумму рассчитана покупка не известно, также пока неясно, когда именно в городе появятся новые троллейбусы.


Новые назначения

Управление охраны окружающей природной среды горсовета возглавил Сергей Николаевич Милинчук, а управление труда и социальной защиты населения Днепропетровского горсовета возглавила Виктория Витальевна Сенаткина.


Прозрачная власть

77 депутатов проголосовали за дополнения к решению о создании официального интернет-портала Днепропетровского городского совета. Более конкретные решения будут рассматривать на следующей сессии, однако планируется, что на портале будет размещена публичная информация о госзакупках, распределении бюджетных средств и проведении тендеров, а также другие финотчеты. Кроме того, на портале будут размещены данные о том, как депутаты голосуют на сессиях. Подробнее все предложения будут рассматриваться на следующей сессии.


2015 год объявили годом культуры

Несмотря на то, что некоторые были недовольны объявлением 2015 года годом культуры и традиций в Днепропетровске, 65 депутатов проголосовали "за".

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский