Истерия вокруг принятия бюджета-2017 в Днепре преувеличена, - депутат горсовета

30.11.2016 13:38

Депутат Днепропетровского горсовета Александр Лыгин считает, что проект городского бюджета на 2017 год не сбалансированный, в нем есть большие перепады, очень мало конкретизированных статей расходов.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проект бюджета на 2017 год, который я анализировал, был опубликован на сайте горсовета 21 ноября. Но уже 26 ноября появилась новая версия. Никакой сравнительной таблицы, что поменялось в этих версиях, конечно же, нет. Поэтому очень трудно разобраться, какие изменения были внесены. Для этого нужно потратить 2-3 дня. Но то, что проект бюджета «сырой», для меня это очевидно. Он не сбалансированный, в нем есть большие перепады, очень мало конкретизированных статей расходов.

Второй вопрос заключается в том, что у депутатов почти нет рычагов воздействия. Возможно, получится какие-то правки внести на комиссиях. Чтобы голосовать за бюджет, депутаты должны знать, за что они отдают свой голос. А у нас есть статьи расходов, но не конкретики, куда пойдут деньги. На какие школы, детсады и пр.

В то же время, как показывает практика нынешнего года, у нас не было ни одной сессии, на которой бы не вносились правки в бюджет. Поэтому, по-моему мнению, истерия вокруг бюджета преувеличена. Думаю, что вносить правки будем и в 2017 году. У города нет стратегии развития. И для многих чиновников бюджет является не инструментом для улучшения жизни горожан, а способом достижения каких собственных интересов», - сказал он.

Читайте также: Депутат Днепровского горсовета Дмитрий Хозин считает что бюджет-2017 на сессии 1 декабря проголосован не будет

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю