Ірина Геращенко просить допомоги у громадськості Дніпропетровська

19.11.2014 15:13

Уповноважений президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко на своїй сторінці у фейсбук заявила, що запит з приводу правомірності продажу Дніпропетровського військового госпіталю був направлений до Генпрокуратури ще 2 місяці тому, але результату немає досі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

У 2007 році за госпіталь безцінь продали інвесторам, а сьогодні будівля знаходиться у заставі в російського банку ВТБ. Тож, пише Геращенко, «наші поранені героі з АТО там фактично в приймах».

Повернути будівлю цього стратегічного медичного закладу просили і Міністерство оборони, і волонтери, і керівництво госпіталю, яке відбивається від судових і виконавчих служб, які погрожують виселити поранених, «коли закінчиться АТО».

«І ось ми отримали дивну відповідь від ГПУ. Виявляється, продажа госпіталю- це була надзвичайно вигідна і правильна оборудка, за яку начебто МО отримало купу медобладнання, техніки і інших благ... Звичайно, дуже цікаво тепер почути і побачити , де все це, адже наші поіздки по військовим госпіталям дають іншу картину. Тим часом керівництво Дніпропетровського госпіталя наголошує, що за відчуджених в них 3,5 га землі і велике приміщення в центрі міста ім 7 років тому дали обладнання на півтора мільйони гривень. Сьогодні ж там зламалися два останніх рентген апарати і головлікар Андрій Рильcький шукає добрих людей, що то можуть купити. Може , розщедриться один діючий депутат від однієі демократично партіі, фірма якого і купила так вигідно для себе цю землю в центрі Дніпропетровська? До речі, і досі на потреби госпіталю і поранених не прийшли публічно обіцяні урядом і особисто прем'єр- міністром ще у вересні 4 млн грн. За них можна було б якраз купити необхідне для рятування наших солдатів обладнання. Ми з колегами- депутатками не збираємося залишати цю справу і зараз з юристами готуємо інші способи , як повернути госпіталь тому,кому він має належати- пораненим солдатам . Чекаю на підтримку волонтерів, медиків і громадськості, які точно знають, що розпродавати за безцінь армійське майно- це не подвиг, а ганьба», - написала Ірина Геращенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет