Ірина Геращенко просить допомоги у громадськості Дніпропетровська

19.11.2014 15:13

Уповноважений президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко на своїй сторінці у фейсбук заявила, що запит з приводу правомірності продажу Дніпропетровського військового госпіталю був направлений до Генпрокуратури ще 2 місяці тому, але результату немає досі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

У 2007 році за госпіталь безцінь продали інвесторам, а сьогодні будівля знаходиться у заставі в російського банку ВТБ. Тож, пише Геращенко, «наші поранені героі з АТО там фактично в приймах».

Повернути будівлю цього стратегічного медичного закладу просили і Міністерство оборони, і волонтери, і керівництво госпіталю, яке відбивається від судових і виконавчих служб, які погрожують виселити поранених, «коли закінчиться АТО».

«І ось ми отримали дивну відповідь від ГПУ. Виявляється, продажа госпіталю- це була надзвичайно вигідна і правильна оборудка, за яку начебто МО отримало купу медобладнання, техніки і інших благ... Звичайно, дуже цікаво тепер почути і побачити , де все це, адже наші поіздки по військовим госпіталям дають іншу картину. Тим часом керівництво Дніпропетровського госпіталя наголошує, що за відчуджених в них 3,5 га землі і велике приміщення в центрі міста ім 7 років тому дали обладнання на півтора мільйони гривень. Сьогодні ж там зламалися два останніх рентген апарати і головлікар Андрій Рильcький шукає добрих людей, що то можуть купити. Може , розщедриться один діючий депутат від однієі демократично партіі, фірма якого і купила так вигідно для себе цю землю в центрі Дніпропетровська? До речі, і досі на потреби госпіталю і поранених не прийшли публічно обіцяні урядом і особисто прем'єр- міністром ще у вересні 4 млн грн. За них можна було б якраз купити необхідне для рятування наших солдатів обладнання. Ми з колегами- депутатками не збираємося залишати цю справу і зараз з юристами готуємо інші способи , як повернути госпіталь тому,кому він має належати- пораненим солдатам . Чекаю на підтримку волонтерів, медиків і громадськості, які точно знають, що розпродавати за безцінь армійське майно- це не подвиг, а ганьба», - написала Ірина Геращенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат