Инициатор отзыва депутатов в Днепре отказался от открытых дебатов

19.10.2017 16:00

В Днепре идет процесс отзыва депутатов городского совета Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова.

17 октября на пресс-конференции в пресс-центре «Информатор» глава инициативной группы по отзыву депутатов Илья Рыбаков заявил, что процесс сбора подписей прошел гладко, но не во всем. По его словам, какие-то негодяи раздавали деньги за подпись под требованием отзыва народных избранников.

Пресс-конференцию созывали экстренно, сразу после праздников, день в день. В результате журналистов было немного. Входила ли возможность выступить в пустом зале без лишних вопросов в расчеты Ильи Рыбакова, сказать сложно. Но дальше все стало гораздо интереснее.

Отзываемый депутат Артем Хмельников на своей странице в ФБ публично вызвал Илью Рыбакова на открытые дебаты по данному вопросу. И провести их предложил в том же самом пресс-центре «Информатора», где и проходила историческая пресс-конференция. Это не первое предложение обсудить проблему публично со стороны Артема Хмельникова. Он предлагал это сделать еще в самом начале процесса отзыва, но понимания не нашел.

Смелый борец с депутатами готов публично обсуждать причины своей кампании только «после завершения процесса». Это очень похоже на махание кулаками после драки. Но некоторым такие бои очень нравятся.

Автор: Елена Козлова

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Проня
19.10.2017
Мишалов насриг больше , чем Хмель)) Дятлы оба.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет