Ігор Лінчевський: "Україна стане європейською державою"

26.09.2014 13:16

"Ми впевнено крокуємо до того, щоб Україна стала європейською державою. Низка прийнятих законопроектів та владних ініціатив підтверджує цей вектор розвитку", - заявив кандидат в народні депутати України по 26 виборчому одномандатному округу Ігор Лінчевський.

Про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

"Вчора у присутності журналістів та представників громадськості нарешті було підписано закон про люстрацію. Наша мета, мета представників політичної партії «Народний Фронт», у парламенті нового скликання – довести розпочате до кінця і повернути довіру українців. Україна має стати одним із прикладів успішного розвитку і протягом найближчих років увійти до першої двадцятки країн за Індексом людського розвитку", - зауважив він.

"Особисто я маю на меті ініціювати програми, спрямовані на захист соціально незабезпечених верств населення. Ми маємо встановити чіткий розрахунок пільг для одиноких матерів та малозабезпечених сімей. А також реалізувати право кожної людини на доступне та якісне медичне забезпечення. Повернути лікування за рахунок держави тяжкохворим та малозабезпеченим громадянам. Окрім того, я маю намір активно представляти Дніпропетровщину та інтереси її мешканців, аби відродити міць промислової столиці України. Шлях до трансформації може бути тривалим, але я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо наше життя кращим", - зазначає кандидат в народні депутати України по 26 виборчому одномандатному округу Ігор Лінчевський.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю