Ігор Лінчевський: "Україна стане європейською державою"

26.09.2014 13:16

"Ми впевнено крокуємо до того, щоб Україна стала європейською державою. Низка прийнятих законопроектів та владних ініціатив підтверджує цей вектор розвитку", - заявив кандидат в народні депутати України по 26 виборчому одномандатному округу Ігор Лінчевський.

Про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

"Вчора у присутності журналістів та представників громадськості нарешті було підписано закон про люстрацію. Наша мета, мета представників політичної партії «Народний Фронт», у парламенті нового скликання – довести розпочате до кінця і повернути довіру українців. Україна має стати одним із прикладів успішного розвитку і протягом найближчих років увійти до першої двадцятки країн за Індексом людського розвитку", - зауважив він.

"Особисто я маю на меті ініціювати програми, спрямовані на захист соціально незабезпечених верств населення. Ми маємо встановити чіткий розрахунок пільг для одиноких матерів та малозабезпечених сімей. А також реалізувати право кожної людини на доступне та якісне медичне забезпечення. Повернути лікування за рахунок держави тяжкохворим та малозабезпеченим громадянам. Окрім того, я маю намір активно представляти Дніпропетровщину та інтереси її мешканців, аби відродити міць промислової столиці України. Шлях до трансформації може бути тривалим, але я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо наше життя кращим", - зазначає кандидат в народні депутати України по 26 виборчому одномандатному округу Ігор Лінчевський.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет