Игорь Коломойский посетит Донецкую область

09.02.2015 10:30

Председатель Днепропетровской областной государственной администрации Игорь Коломойский посетит с рабочим визитом Донецкую область.

Об этом заявил губернатор Александр Кихтенко в своем интервью "Главкому", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Говорили о проблемах Донецкой области. Я пригласил его посетить Краматорск. Он сказал, что он принимает приглашение, приедет в гости. Жду", - сказал он.

"А по большому счету, Днепропетровская область много помогает Донецкой области. Сегодня они многих людей от нас принимают у себя, размещают, принимают детей. Соседи должны помогать друг другу", - отметил председатель Донецкой областной государственной администрации Александр Кихтенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
А на заборах ЮМЗ
09.02.2015
А на заборе неработающего ЮМЗ пишут приветственные лозунги: КЛМ ПНХ!
Александр
09.02.2015
Вот здорово, он, наверное, и в Днепропетровской области побывает
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет