Игорь Коломойский: "Времена небожителей во власти прошли"

24.10.2014 09:57

Во время рабочей поездки в Новомосковск губернатор Днепропетровской области Игорь Коломойский сообщил собравшимся, что результатом работы своей команды в ОГА считает изменение позиционирования власти по отношению к народу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вы все знаете из газет, телевидения и интернета, как раньше было - есть кто-то, который один за всех что-то решал, а остальные являются его заложниками. Сейчас эти времена прошли, и это является результатом 6 или 7 месяцев управления облгосадмистирацией нашей командой. Когда мы находились внизу, смотрели на Владимира Ильича и весь паноптикум политбюро, то думали, что там находятся какие-то небожители. Когда проходит время, мы становимся старше и видим, что никаких небожителей там нет. Вот один такой небожитель сбежал в Москву в конце февраля.  Поэтому никаких небожителев наверху нет, мы все одинаковые», - сказал  губернатор.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Вон оно че Михалыч
24.10.2014
Давай Валерьевич, не останавливайся, вышвыривай этих феерических "долбодятлов" из теплых кресел на полном ходу без остановок!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю