Игорь Коломойский поздравил жителей Днепропетровщины с днем независимости Украины

20.08.2014 15:58

Председатель Днепропетровской облгосадминистрации Игорь Коломойский обратился  к жителям Днепропетровской области по случаю Дня Независимости Украины.

Дорогие земляки!

В этом году слово «независимость» обрело для украинцев особое значение.

Зимой нас объединил Майдан. Украинский народ сказал свое «да» за право жить в единой европейской стране. Людей запугивали. На улицах городов Украины избивали мирных демонстрантов. Активистов – сажали в тюрьмы. В этом безумии наша земля потеряла настоящих патриотов и борцов за лучшую жизнь – героев Небесной Сотни. Мы не забудем и не простим тех, кто это допустил.

Борьба за независимость Украины идет и сейчас. Наш сосед и брат, как мы ранее считали, пришел с войной. Защищая Родину от врага, гибнут молодые ребята, наши земляки. Настоящие, смелые, перспективные. Герои не умирают. Они навсегда останутся в памяти миллионов людей.

Благодарю каждого, кто в эту трудную минуту душой болеет за Украину. Кто помогает средствами, оборудованием, лекарствами нашим ребятам на фронте и раненым в больницах.

У нас родилась новая нация. Мы – украинцы. И мы строим демократическую, свободную и прекрасную страну. Слава Украине!

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю