Гуфман в беспрерывном бдении стоял над пропавшей недвижимостью, - Александр Курбатов

29.04.2015 10:33

«Поразительный номер провернул сегодня Гуфман! Геннадий Леонидович, как честный человек, отвечавший за контроль и сохранность коммунальной недвижимости, ВДРУГ решил инициировать создание комиссии по расследованию пропавших 320 объектов. Замечу, все эти объекты пропали во времена, когда Геннадий Леонидович на страже стоял в беспрерывном бдении над пропавшей недвижимостью», - пишет известный днепропетровский журналист Александр Курбатов на своей странице в фейбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мотивацией к такому решению послужило общественное мнение, которое бурно обсуждает пропавшее. Други мои, напрасно анекдоты об эстонцах рассказываете. Они, может, и неторопливые ребята, но не опаздывают никуда и никогда. А вот инициатива о создании комиссии припозднилась на полтора года. Да, да, это в сентябре 2013-го общественность волновалась, и все национальные каналы показывали репортажи. А теперь из 95 объектов 80 уже вернулась в город, а еще 6 в стадии возвращения. То есть волнения меньше!

Читайте акже: Власть заявляет о краже еще более 500 объектов недвижимости в Днепропетровске

Ну и про остальные 225 объектов отволновались год назад. Теперь больше сожалеем, что команда прежнего губера их вернуть не успела. Я эту команду не идеализирую, но у Вилкула, Удода и Колесникова с Романенко и прокурором Марчук в довесок, никак не получалось то, что на раз-два-три у Корбана с Коломойским заработало. Поправьте меня, если ошибаюсь.

В любом случае, Геннадий Леонидович, я хочу записать интервью о составе предлагаемой Вами комиссии, о том, кто на Ваш взгляд на самом деле виновен в отчуждении 320 объектов коммунальной недвижимости. Я серьезно, без стеба. Уверен, всем будет интересно», - добавил журналист.

Читайте также: Итоги пресс-конференции днепропетровского губернатора: вопросов больше, чем ответов

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет