Гуфман в беспрерывном бдении стоял над пропавшей недвижимостью, - Александр Курбатов

29.04.2015 10:33

«Поразительный номер провернул сегодня Гуфман! Геннадий Леонидович, как честный человек, отвечавший за контроль и сохранность коммунальной недвижимости, ВДРУГ решил инициировать создание комиссии по расследованию пропавших 320 объектов. Замечу, все эти объекты пропали во времена, когда Геннадий Леонидович на страже стоял в беспрерывном бдении над пропавшей недвижимостью», - пишет известный днепропетровский журналист Александр Курбатов на своей странице в фейбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мотивацией к такому решению послужило общественное мнение, которое бурно обсуждает пропавшее. Други мои, напрасно анекдоты об эстонцах рассказываете. Они, может, и неторопливые ребята, но не опаздывают никуда и никогда. А вот инициатива о создании комиссии припозднилась на полтора года. Да, да, это в сентябре 2013-го общественность волновалась, и все национальные каналы показывали репортажи. А теперь из 95 объектов 80 уже вернулась в город, а еще 6 в стадии возвращения. То есть волнения меньше!

Читайте акже: Власть заявляет о краже еще более 500 объектов недвижимости в Днепропетровске

Ну и про остальные 225 объектов отволновались год назад. Теперь больше сожалеем, что команда прежнего губера их вернуть не успела. Я эту команду не идеализирую, но у Вилкула, Удода и Колесникова с Романенко и прокурором Марчук в довесок, никак не получалось то, что на раз-два-три у Корбана с Коломойским заработало. Поправьте меня, если ошибаюсь.

В любом случае, Геннадий Леонидович, я хочу записать интервью о составе предлагаемой Вами комиссии, о том, кто на Ваш взгляд на самом деле виновен в отчуждении 320 объектов коммунальной недвижимости. Я серьезно, без стеба. Уверен, всем будет интересно», - добавил журналист.

Читайте также: Итоги пресс-конференции днепропетровского губернатора: вопросов больше, чем ответов

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат