Гуфман в беспрерывном бдении стоял над пропавшей недвижимостью, - Александр Курбатов

29.04.2015 10:33

«Поразительный номер провернул сегодня Гуфман! Геннадий Леонидович, как честный человек, отвечавший за контроль и сохранность коммунальной недвижимости, ВДРУГ решил инициировать создание комиссии по расследованию пропавших 320 объектов. Замечу, все эти объекты пропали во времена, когда Геннадий Леонидович на страже стоял в беспрерывном бдении над пропавшей недвижимостью», - пишет известный днепропетровский журналист Александр Курбатов на своей странице в фейбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мотивацией к такому решению послужило общественное мнение, которое бурно обсуждает пропавшее. Други мои, напрасно анекдоты об эстонцах рассказываете. Они, может, и неторопливые ребята, но не опаздывают никуда и никогда. А вот инициатива о создании комиссии припозднилась на полтора года. Да, да, это в сентябре 2013-го общественность волновалась, и все национальные каналы показывали репортажи. А теперь из 95 объектов 80 уже вернулась в город, а еще 6 в стадии возвращения. То есть волнения меньше!

Читайте акже: Власть заявляет о краже еще более 500 объектов недвижимости в Днепропетровске

Ну и про остальные 225 объектов отволновались год назад. Теперь больше сожалеем, что команда прежнего губера их вернуть не успела. Я эту команду не идеализирую, но у Вилкула, Удода и Колесникова с Романенко и прокурором Марчук в довесок, никак не получалось то, что на раз-два-три у Корбана с Коломойским заработало. Поправьте меня, если ошибаюсь.

В любом случае, Геннадий Леонидович, я хочу записать интервью о составе предлагаемой Вами комиссии, о том, кто на Ваш взгляд на самом деле виновен в отчуждении 320 объектов коммунальной недвижимости. Я серьезно, без стеба. Уверен, всем будет интересно», - добавил журналист.

Читайте также: Итоги пресс-конференции днепропетровского губернатора: вопросов больше, чем ответов

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю