Губернатор Днепропетровщины познакомился с еврейской общиной

08.11.2019 16:30

Губернатор Днепропетровской области Александр Бондаренко встретился с главным раввином Днепра Шмуэлем Каминецким. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на «ДП».

Александр Бондаренко узнал об истории евреев Приднепровья, нынешней деятельности еврейской общины и ее надеждах на будущее.

Он осмотрел центр «Менора», побывал в «Доме Пчелкина» и клинике «JMC», а затем состоялась плодотворная беседа с Главным раввином Днепра.

Читайте также: Губернатор Днепропетровщины готовится к непростой встрече

В ходе беседы обсуждались актуальные вопросы для всего города и региона, перспективы реализации инфраструктурных проектов.

Лидеры общины рассказали губернатору о том, что их волнует, поделились своими планами, в том числе рассказали о проекте «Байт Машиах», который планируют построить в ближайшее время.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Кость
10.11.2019
З юдеями зустрічаємося . А чому не з Українцями??? Було-б цікаво отримати відповідь.
Днепр
09.11.2019
А что, пидару Коломйского нечего делать больше, как с евреями дружбу крутить?
Никанор
09.11.2019
А тим часом жидва зносить старинний християнський храм на вул.Короленка !
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю