Грузовики с львовским мусором собираются на подъездах к Днепропетровщине

10.10.2016 15:00

Глава Полтавского облсовета Александр Биленький заявил, что правоохранители не пускают грузовики с львовским мусором в Днепропетровскую область.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По его словам, мусоровозы  разворачивают обратно и составляют протоколы, но это не мешает грузовикам собираться на подъездах к Днепропетровщине. Александр Биленький задается вопросом, куда они поедут дальше.

В то же время, как передают «Українські національні новини», в полицию Днепропетровской области не поступали обращения от граждан относительно львовского мусора. То же самое касается и составления протоколов.

Комментарии
Садовой
10.10.2016
Наш братский привет ДНЕПРУ!
Іван
10.10.2016
Треба висипати сміття Садовому на подвір,я......Совісті немає зовсім!
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю