Грузовики с львовским мусором собираются на подъездах к Днепропетровщине

10.10.2016 15:00

Глава Полтавского облсовета Александр Биленький заявил, что правоохранители не пускают грузовики с львовским мусором в Днепропетровскую область.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По его словам, мусоровозы  разворачивают обратно и составляют протоколы, но это не мешает грузовикам собираться на подъездах к Днепропетровщине. Александр Биленький задается вопросом, куда они поедут дальше.

В то же время, как передают «Українські національні новини», в полицию Днепропетровской области не поступали обращения от граждан относительно львовского мусора. То же самое касается и составления протоколов.

Комментарии
Садовой
10.10.2016
Наш братский привет ДНЕПРУ!
Іван
10.10.2016
Треба висипати сміття Садовому на подвір,я......Совісті немає зовсім!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю