Громадськість запрошує кандидатів у нардепи до обговорення законопроекту

21.10.2014 11:50

Громадська організація «Народна воля Дніпра» за участі правових експертів розробила проект закону «Про відкликання народного депутата України» та 22 жовтня презентує його кандидатам в народні депутати України.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Сьогоднішні запити суспільства та досвід попередніх скликань Верховної Ради України говорять про те, що народний депутат України має відповідати за кожну свою дію не лише на виборах, а одразу після складання ним присяги народного депутата. Політичні течії в молодій українській демократії настільки бурхливі, що суспільство має відповідати на дії депутатів більш динамічно, ніж один раз на п’ять років.

Законопроект передбачає можливість для виборців достроково припинити повноваження народного депутата України, зібравши необхідну кількість підписів виборців під заявою про його відкликання на спеціальному бланку, який видаватиметься Центральною виборчою комісією.

Законопроектом передбачено також, так званий, інститут імперативного мандату – відкликання народного депутата з’їздом тієї політичної сили, за списками якої його було обрано.

На захід були запрошені кандидати в народні депутати України по мажоритарним округам Дніпропетровщини, а також представники політичних партій і громадських організацій.

ГО «Народна воля Дніпра» пропонує кандидатам взяти на себе публічно письмові зобов’язання внести на розгляд до Верховної Ради України законопроект про відкликання народних депутатів та проголосувати за нього.

Дата та час проведення заходу: 22 жовтня 2014 року, 15:00. 
Місце проведення заходу: конференц-зал «Б» готелю «Жовтневий», 
площа Шевченка, 4а, м. Дніпропетровськ. 

Електронна адреса для пропозицій: proekt@dniprocentrizm.org

Как это повлияет на рейтинг:
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Нат
21.10.2014
Я только ЗА! Сейчас идет реклама, как Краснов и другие ставят детские площадки, это "Хорошие дела". для тупой массы избирателей. Депутаты не должны ставить дет. площадки, они должны писать нужные законы и следить за исполнением их, следить за работой коммунальных служб, а не воровать деньги из бюджета. Голосуете за детскую площадку, а деньги на наши дороги уйдут неизвестно куда.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат