Громадським організаціям Дніпропетровщини дадуть змогу заявити про себе

14.06.2018 19:00

Мета ярмарку громадських організацій у Дніпрі – зібрати громадські організації, дати можливість їм презентувати себе, знайти партнерів, діяльність, знайти простір для спільного проектування.

Про це організатор заходу Олена Зима розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«Ми зараз зробили реєстраційну форму і відповідно чекаємо на реєстрацію. Від кількості учасників залежить вибір місця проведення - це буде приміщення, чи це буде відкритий простір. Ми хочемо, щоб це була платформа для комунікації організацій, щоб вони були готові про себе говорити», - сказала вона.

Читайте також: У Дніпрі відбудеться ярмарок громадських організацій

Презентації організацій покажуть на великому екрані. Також на просторі будуть столики, і кожна організація розкладє свої матеріали і може розповісти про себе.

«У нас буде журі, представники Громадської Ради при ОДА, представники ОДА, журналісти, які проходять по всьому простору і підходять до кожного столу і слухають презентації, знайомляться з презентаціями, тільки журі рухається, а потім підходять колеги до них. Це можливість розповісти про себе не один раз», - додала організатор.

Читайте також: Дніпрян запрошують на фестиваль «Молодіжна набережна»

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю