Громадська організація звернула увагу СБУ та МВС на транспортні війни у Дніпродзержинську

24.11.2014 18:03

Політичний експерт, голова правління ГО «ГРАД» Ігор Шех на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що його громадська організація направила ряд запитів до правоохоронних органів, стосовно транспортних війн у Дніпродзержинську.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«29 жовтня 2014 року Громадська організація "ГРАД" направила ряд запитів до правоохоронних органів.

Наводимо приклад, стосовно відповіді (дивись на фото) лише двох.

вих. № 5/29 від 29.10.2014

Керівництву УСБУ в Дніпропетровській області

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаюсь до Вас з проханням розглянути події, які вже тривалий час відбуваються у місті Дніпродзержинську. На протязі жовтня 2014 року водіями автобусів фірми «Інтерспецмаркет» постійно відбувається блокування автобусів фірми «Автопромінь». Водії автобусів «Еталон» фірми «Інтерспецмаркет» знімають колесо і зникають на тривалий час.

Водночас відбувається постійна бездіяльність та ігнорування працівниками ДАЇ у вирішенні питання знаходження нібито зламаних транспортних засобів (автобусів «Еталон» на дорогах міста, що несуть за собою загрозу створення масштабних ДТП. Також не зрозумілою є дії представників міського управління міліції та його керівництва.

Всі ці події носять ознаку халатної діяльності, або корупційні дії з боку місцевої влади, деяких депутатів міськради та правоохоронних органів у місті Дніпродзержинську», - написав Ігор Шех.

СБУ Дніпропетровської області заявила, що бездіяльність ДАЇ до їхньої компетенції не відноситься, тож слід потурбувати з цього приводу МВС. Там запевнили громадських активістів, що взяли до уваги звернення, відповіли ж за традицією статистикою притягнень до відповідальності за аналогічні порушення.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю