Громадська організація звернула увагу СБУ та МВС на транспортні війни у Дніпродзержинську

24.11.2014 18:03

Політичний експерт, голова правління ГО «ГРАД» Ігор Шех на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що його громадська організація направила ряд запитів до правоохоронних органів, стосовно транспортних війн у Дніпродзержинську.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«29 жовтня 2014 року Громадська організація "ГРАД" направила ряд запитів до правоохоронних органів.

Наводимо приклад, стосовно відповіді (дивись на фото) лише двох.

вих. № 5/29 від 29.10.2014

Керівництву УСБУ в Дніпропетровській області

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаюсь до Вас з проханням розглянути події, які вже тривалий час відбуваються у місті Дніпродзержинську. На протязі жовтня 2014 року водіями автобусів фірми «Інтерспецмаркет» постійно відбувається блокування автобусів фірми «Автопромінь». Водії автобусів «Еталон» фірми «Інтерспецмаркет» знімають колесо і зникають на тривалий час.

Водночас відбувається постійна бездіяльність та ігнорування працівниками ДАЇ у вирішенні питання знаходження нібито зламаних транспортних засобів (автобусів «Еталон» на дорогах міста, що несуть за собою загрозу створення масштабних ДТП. Також не зрозумілою є дії представників міського управління міліції та його керівництва.

Всі ці події носять ознаку халатної діяльності, або корупційні дії з боку місцевої влади, деяких депутатів міськради та правоохоронних органів у місті Дніпродзержинську», - написав Ігор Шех.

СБУ Дніпропетровської області заявила, що бездіяльність ДАЇ до їхньої компетенції не відноситься, тож слід потурбувати з цього приводу МВС. Там запевнили громадських активістів, що взяли до уваги звернення, відповіли ж за традицією статистикою притягнень до відповідальності за аналогічні порушення.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Гражданский актив Днепропетровщины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет