Громадська організація звернула увагу СБУ та МВС на транспортні війни у Дніпродзержинську

24.11.2014 18:03

Політичний експерт, голова правління ГО «ГРАД» Ігор Шех на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що його громадська організація направила ряд запитів до правоохоронних органів, стосовно транспортних війн у Дніпродзержинську.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«29 жовтня 2014 року Громадська організація "ГРАД" направила ряд запитів до правоохоронних органів.

Наводимо приклад, стосовно відповіді (дивись на фото) лише двох.

вих. № 5/29 від 29.10.2014

Керівництву УСБУ в Дніпропетровській області

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаюсь до Вас з проханням розглянути події, які вже тривалий час відбуваються у місті Дніпродзержинську. На протязі жовтня 2014 року водіями автобусів фірми «Інтерспецмаркет» постійно відбувається блокування автобусів фірми «Автопромінь». Водії автобусів «Еталон» фірми «Інтерспецмаркет» знімають колесо і зникають на тривалий час.

Водночас відбувається постійна бездіяльність та ігнорування працівниками ДАЇ у вирішенні питання знаходження нібито зламаних транспортних засобів (автобусів «Еталон» на дорогах міста, що несуть за собою загрозу створення масштабних ДТП. Також не зрозумілою є дії представників міського управління міліції та його керівництва.

Всі ці події носять ознаку халатної діяльності, або корупційні дії з боку місцевої влади, деяких депутатів міськради та правоохоронних органів у місті Дніпродзержинську», - написав Ігор Шех.

СБУ Дніпропетровської області заявила, що бездіяльність ДАЇ до їхньої компетенції не відноситься, тож слід потурбувати з цього приводу МВС. Там запевнили громадських активістів, що взяли до уваги звернення, відповіли ж за традицією статистикою притягнень до відповідальності за аналогічні порушення.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Гражданский актив Днепропетровщины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет