Громадськість вимагає від керівництва країни припинити цькування ОДА

24.03.2015 20:41

Громадські активісти, волонтери, діячі науки і культури Дніпропетровської області об'єдналися в рамках громадянської ініціативи «За мир, реформи і безпеку». Вони закликали всі патріотичні та демократичні сили України до припинення будь-якого протистояння та конфліктів між собою перед лицем спільних загроз та спільного ворога. Активісти направили Президенту України Петру Порошенку, Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману офіційне звернення з вимогою використати всі важелі адміністративного та політичного впливу для припинення цькування команди українських патріотів, які очолюють Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Про це йдеться у відкритому листі до керівництва держави, оприлюдненому сьогодні на зборах громадських активістів у Дніпропетровську, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Учасники зібрання, зокрема, наголошують, що у нинішній ситуації брудна інформаційна кампанія, яка проводиться низкою чиновників і народних депутатів, грає на користь ворогові і створює умови для проникнення так званого «русского мира» на територію Дніпропетровської області.

 «Ми закликаємо керівників держави, політиків і громадських діячів припинити штучне протистояння, вигідне лише ворогам України, по яку б сторону кордону вони не знаходилися. Ми вистояли в найжорстокішому протистоянні з агресором, вистоїмо і в боротьбі з внутрішніми загрозами. Дніпропетровськ був, є і буде невід'ємною частиною єдиної, незалежної і вільної країни», - йдеться у зверненні.

Учасники зібрання також ухвалили резолюцію, у якій заявили про рішучу підтримку патріотичної команди Дніпропетровської обласної державної адміністрації, зусилля якої спрямовані на допомогу Збройним силам України, боротьбу із російською агресією, забезпечення життєдіяльності нашої області як форпосту боротьби за єдність та незалежність України.

Громадські активісти, волонтери, діячі науки і культури, що приєдналися до ініціативи, наголошують, що саме призначення Ігоря Коломойського в березні 2014 року виключило саму можливість повторення на Дніпропетровщині сценарію «ДНР» і «ЛНР». Саме завдяки діям цієї команди було ліквідовано антиукраїнське підпілля, припинено діяльність диверсантів, зведені блок-пости і створена система територіальної оборони.

«Для нас очевидно: сьогодні альтернативної команди, яка зможе реально протистояти агресору і його «п'ятій колоні», на Дніпропетровщині не існує. А падіння Дніпра буде означати падіння України», - йдеться у зверненні.

У резолюції вони закликають мешканців області не проводити жодних «віче» чи акцій протесту, а натомість прийти на мітинг єдності.

«Закликаємо всіх небайдужих громадян області прийти на громадську акцію за єдність України та на підтримку патріотичної команди ДніпрОДА у суботу, 28 березня, j 14.00 на площу Героїв Майдану у Дніпропетровську», - йдеться у резолюції.

Активісти повідомили, що мітинг супроводжуватиметься концертом.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю