ГромКонтроль вычислил лидеров и аутсайдеров внедрения Прозорро в области

23.12.2016 12:32

Активисты общественной организации «Громадський Контроль», проанализировав выполнение в городах Днепропетровщины закона «О публичных закупках», вычислили лидеров и аутсайдеров внедрения Прозорро.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу общественников.

«Если смотреть данные по числу лотов в Днепропетровской области, то Днепр безусловный лидер (https://goo.gl/Rga7ZH), но если взять данные крупных городов из других областей Украины, то, например, Мариуполь значительно обходит Днепр (https://goo.gl/czmS1X), несмотря на то, что население Мариуполя гораздо меньше, чем население Днепра. При этом остальные города Украины значительно отстают, включая Львов и Винницу.

Аутсайдеры в Днепропетровской области: Вольногорск, Синельниково, Марганец, Новомосковск.

Аналогичная ситуация по экономии средств. Днепр лучший город в области по этому показателю (https://goo.gl/HCQABh), но в украинском рейтинге его опять же обходит Мариуполь, и почти столько же сэкономило Запорожье. При этом намного хуже показатели например, у Львова (https://goo.gl/o49AEI).

Также мы провели наглядное сравнение Днепра со Львовом и Винницей по основным показателям (https://goo.gl/qwQkZQ и https://goo.gl/w7CHqw). Практически по всем показателям Днепр прилично опережает своих коллег.

Если сравнивать ситуацию по областям, то можно увидеть объемы запланированных закупок https://goo.gl/etds1N. Опять же, лидеры Днепропетровская и Донецкая область. При этом львиная доля закупок в Донецкой области идет на строительство за счет финансирование из государственного бюджета восстановительных работ», - говорится в отчете ГромКонтроля.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет