Гра у велику політику: в Дніпрі відбувся «Єврофорум 2017» (ВІДЕО)

22.05.2017 10:43

На вихідних студенти вишів та фахівці з Франції та Бельгії обговорили у Дніпрі важливі аспекти євроінтеграції, зокрема, — прийняття безвізу.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на 9 канал.

В рамках заходу представники різних освітніх організацій розкажуть про діяльність стипендіальних програм для навчання в країнах ЄС. В числі програм — «Еразмус», «Коледж  Європи» та програма Фонду Конрада Аденауера. Студентам повідомлять і про механізм прийняття рішень в органах ЄС. Щоб нові знання не забулись, організатори проведуть гру-симуляцію. В ході гри студенти перевтіляться в глав країн-учасниць Євросоюзу та проведуть переговори накшталт брюссельських.

Балаш Гімеші, президент асоціації “Нова Європа”: "Я — президент асоціації “Нова Європа”. Вона знаходиться в Парижі. Її діяльність зосереджена на розповсюдженні знань про Європу для студентів та молоді з різних країн. Сьогодні ми разом з Коледжем Європи та іншими організаціями проведемо освітній форум”.

Ганна Базіло, представниця асоціації випускників Коледжу Європи: «Європейський Союз має дуже унікальну систему функціонування своєї політики і так називаємо процес прийняття рішень в ЄС. Ми хотіли більше розказати українській молоді про те, як же відбувається процес прийняття рішень в Європейському Союзі, зокрема, ми вирішили взяти дуже вчасну і чутливу тему, як прийняття безвізового режиму для України”.

Комментарии
Последние записи в блогах

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

У Верховній Раді створено нове міжфракційне об'єднання «Незалежність та розвиток», до якого увійшли депутати з БПП, «Народного фронту», «Опозиційного блоку», Радикальної партії, і групи Воля народу.

Про це заявив в середу на сесії голова парламенту Андрій Парубій. Очолив нову депутатську групу член фракції «Радикальної партії» Сергій Рибалка.

Подробнее

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет