Готовы ли жители Днепропетровска к местным выборам, - исследование

22.04.2015 23:13

15 апреля совместно с «Институтом человека и города» в Днепропетровске был проведен социологический опрос, в котором прияли участие 1 тыс. 4 респондента, заявил днепропетровский политолог Виктор Пащенко.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Мост Днепр".

«Мы не планировали проводить наш второй совместный социологический опрос так скоро, но жизнь внесла свои коррективы. А именно: Верховная Рада Украины приняла закон о декомунизации, что породило дискуссию вокруг переименования областей, городов, проспектов и улиц.

В своем опросе мы пытались определить - насколько это важно для горожан, какую степень своего участия горожане готовы допустить в этом процессе и как они в целом к этому относятся. 

Первый вопрос, с которым мы обратились к горожанам - кто должен решать вопрос о переименовании города? Абсолютное большинство днепропетровцев (84%) уверены, что именно они должны решать эти вопросы путем проведения реферандума. Мы предлагали некоторые варианты, среди которых были депутаты горсовета и ВР, но они не получили поддержку у населения», - подчеркнул он.

Соорганизатор исследования, участник ОО «Институт человека и города» Лыгин Александр добавил, что на вопрос о том готовы ли горожане лично поучаствовать в референдуме положительный ответ дали порядка 76% граждан, и только 14% заявили о своем нежелании принимать участие в таких мероприятиях.

Виктор Пащенко отметил, что удивительным является то, что «за» проведение референдума по этому вопросу проголосовало 84% днепропетровчан, а участвовать в голосовании готовы лишь 76%.

«Появившаяся разница в 8% - это и есть та пассивная часть нашего населения, которая не способна на любые действия», - сказал он.

Александр Лыгин рассказал о том, какое количество граждан готовы принять участие в местных выборах, если бы они проходили на следующей неделе:

Точно готов – 38%
Скорее готов – 29%
Скорее не готов - 10%
Точно не готов - 9,4%
Затруднились ответить – 12%

Читайте также: У Дніпропетровську готують людей до децентралізації

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю