Готов ли днепропетровский горсовет вернуть имущество городу?

11.08.2014 14:43

ля создания системы контроля за возвратом в коммунальную собственность всех объектов, выбывших из коммунальной собственности с нарушениями действующего законодательства, подготовил проекты на сессию Днепропетровского горсовета", - сообщил депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков на своей странице в "Фейсбук". Об это пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Политик выложил для публичного осбуждения проекты таких решений:

1) Решение о реестре объектов, которые выбыли из коммунальной собственности территориальной громады г. Днепропетровска и в отношении которых есть сведения о нарушении при этом действующего законодательства Украины.
2) Положение о порядке ведения этого реестра.
3) Состав Рабочей группы по ведению реестра (это форма без фамилий).

По мнению депутата,  в состав Рабочей группы должны войти журналисты и общественники, "никаких депутатов или чиновников", чтобы это был именно общественный контроль.

"Этот реестр может стать реальным инструментом воздействия на городскую власть для возврата по сути украденных объектов городу. Может стать, а может и нет, все зависит от рабочей группы, которая будет вести этот реестр. Если есть какие-то КОНСТРУКТИВНЫЕ предложения, по содержанию решения или положения, то прошу высказывать", - пишет Сергей Жуков.

"Главное - предложить ответственную людей в Рабочую группу, и скидывайте ссылки на статьи об объектах, выбывших из коммунальной собственности для формирования Реестра. Такой список можно сделать и без решения горсовета, но если он станет официальным и мэр начнет периодически отчитываться, то это может быть совсем другая история", - отмечает депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский