Горсовет Днепра выиграл суд по Прозорро

13.12.2016 12:57

И.о. заммэра Днепра Яника Мерило заявила, что горсовет выиграл суд у ООО «ЖилкомсервисДнепр», которое требовало отменить пункт 2.1. Положения о применении системы электронных закупок товаров, работ и услуг в Днепровском городском совете, утвержденного решением №30/9 от 08.06.2016 года.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Некоторое время назад предприниматель ООО «ЖилкомсервисДнепр» из Днепра решил подать в суд, чтобы отменить решение горсовета проводить Прозорро с 3000 гривен. Якобы город дискриминирует права предпринимателей: зачем нам Прозорро, если закон требует с 200 000 грн.

И Бабушкинский районный суд решил отменить решение горсовета по ПроЗорро, ссылаясь на закон о допороговых.

Город подал апелляцию с намерением оставить уровень обязательно «прозориться» с 3000 гривен, и сегодня мы выиграли.

ПроЗорро с 3000 гривен остается!», - написала она.

Читайте также: В Днепре суд отменил решение горсовета о внедрении Прозорро для допороговых закупок

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось