Горсовет Днепра выиграл суд по Прозорро

13.12.2016 12:57

И.о. заммэра Днепра Яника Мерило заявила, что горсовет выиграл суд у ООО «ЖилкомсервисДнепр», которое требовало отменить пункт 2.1. Положения о применении системы электронных закупок товаров, работ и услуг в Днепровском городском совете, утвержденного решением №30/9 от 08.06.2016 года.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Некоторое время назад предприниматель ООО «ЖилкомсервисДнепр» из Днепра решил подать в суд, чтобы отменить решение горсовета проводить Прозорро с 3000 гривен. Якобы город дискриминирует права предпринимателей: зачем нам Прозорро, если закон требует с 200 000 грн.

И Бабушкинский районный суд решил отменить решение горсовета по ПроЗорро, ссылаясь на закон о допороговых.

Город подал апелляцию с намерением оставить уровень обязательно «прозориться» с 3000 гривен, и сегодня мы выиграли.

ПроЗорро с 3000 гривен остается!», - написала она.

Читайте также: В Днепре суд отменил решение горсовета о внедрении Прозорро для допороговых закупок

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю