Горсовет Днепра «окружили» строительной техникой (ФОТО)

19.12.2016 11:39

Парковка возле Днепровского горсовета полностью занята строительной техникой.

Соответствующие фотографии на своей странице в Фейсбук опубликовал помощник депутата Днепровского горсовета Антон Андриенко.

Оказалось, там проходит парад новой техники, закупленной для борьбы с непогодой. Как отметил Андриенко, впервые в истории города были приобретены машины для уборки тротуаров.

Читайте также: Міськрада Дніпра посіла останнє місце у національному рейтингу публічності, - ОПОРА

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю