Городские власти отчитались о ликвидации последствий стихии в Днепре

10.10.2016 13:25

Заммэра Михаил Лысенко заявил, что по состоянию на сегодня, 10 октября, все последствия урагана с ливнем, которые обрушились на город 8 октября, устранены.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«В субботу в городе выпало столько осадков, сколько в среднем выпадает осенью за месяц. Кроме того, был сильный ветер. Как результат, упало порядка 30 деревьев и были оборваны провода во многих районах города. Также образовались ямы на углу улиц Шевченко и Каверина, а также на ул. Каверина. Водителям, которые в них угодили, будет выплачена компенсация. Сами ямы уже ликвидированы», - сказал он.

Читайте также: В горсовете объявили о старте приема заявок на ремонт жилого фонда в 2017 году.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю