Городян запрошують на відкриту зустріч з приводу перейменувань

22.12.2015 19:53

Активних жителів Дніпропетровська запрошують на відкриту зустріч “Топонімічна реформа міста: питання і відповіді”, яка відбудеться 25 грудня (п`ятниця) о 17.00.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Роз`яснення найзаплутаніших моментів загальної кампанії перейменування, відповіді на найгостріші та найактуальніші питання надасть доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, член комісії з питань зміни топоніміки Світленко Сергій Іванович.

«Що дасть перейменування місту? Яке історичне підґрунтя несуть у собі нові назви? Чи швидко звикнуть мешканці міста до нових назв? Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтесь під час зустрічі», - зазначається у анонсі заходу.

Зустріч відбудеться у дніпропетровській книгарні за адресою: вул. Глінкі, 15.

Читайте також: Молодежь представит свое видение развития Днепропетровщины

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет