Голова Шевченківської райради Дніпра відповів на звинувачення у свою адресу

28.01.2017 12:38

Офіційна позиція голови Шевченківської районної у місті Дніпрі ради Атаманенка Артема Віталійовича щодо статті в "Дніпрограді".

"Відповідно до рішення Дніпровської міської ради від 20.10.16 №24/15 заклади освіти з 01.01.2017 утримуються за рахунок міського бюджету.

В зв'язку з ліквідацією відділу освіти, реалізацією національно-патріотичного виховання дітей і молоді буде займатися відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту. Патріотичне виховання молоді було і є пріоритетом у моїй роботі. Як приклад,  відвідування СЗШ №40 Шевченківського району з приводу вручення подарунків дітям соціально-незахищеної категорії в рамках святкування Дня Соборності України.

Також  27.01.2016 на засіданні виконкому Шевченківської районної у місті ради ми одноголосно підтримали проект рішення Комплексної Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді Шевченківської у місті Дніпрі району на ‎‎2017-2020 роки", - заявив Артем Атаманенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю