Главный днепропетровский СБУшник пошел на повышение

14.04.2016 15:15

Глава управления Службы безопасности Украины в Днепропетровской области Вадим Поярков назначен заместителем главы СБУ.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на сайт Президента.

Петр Порошенко подписан 2 указа, одним из них он уволил Вадима Пояркова из занимаемой должности, а вторым – повысил до заместителя Василия Грицака.

Вадим Поярков проработал в Днепропетровской области немногим более года. Он был назначен 9 января 2015 года.

Читайте также: В Раде еще не лишили мэра Днепропетровска полномочий нардепа, - ЦИК.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю