Гаражи в Днепре сносят незаконно, - правозащитник

18.11.2016 16:59

Правозащитник Василий Пидлужный считает, что коммунальные службы сносят гаражи незаконно, не проверяя никаких документов.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если вопрос касается металлических гаражей, то горсовет может давать предписание, чтобы собственник его убрал. И если он его не уберет, то горсовет имеет право его демонтировать. Если это капитальное строение, которое является недвижимым имуществом, то сносить его можно только по решению суда. Я знаю, что сейчас на ж/м Парус сносят гаражи вообще без каких-либо решений. Приезжают «Муниципальная полиция» и сотрудники коммунальных предприятий, просто срезают и увозят гаражи. Большинство гаражей ставились давно, поэтому возможны варианты того, на каком основании это делалось. Это может быть и аренда земли, и право собственности. Но коммунальные службы обычно действуют так, как и с другими малыми архитектурными формами: приезжают, сносят, а потом уже разбираются. Они даже не могут проверить тщательно документы. Ведь где они возьмут решения райсоветов, выданные десятки лет назад, которые давали право людям устанавливать гаражи. Правила давно поменялись, и сейчас, чтобы установить гараж, нужно пройти семь кругов ада. В этой ситуации людям нужно объединяться в кооперативы, пытаться узаконить свои гаражи», - сказал он.

Читайте также: Зам Филатова рассказал, когда в Днепре начнут сносить незаконные гаражи

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю