Галина Булавка: "Должен быть человек, отвечающий за мир"

15.08.2014 17:32

Приблизить мир на Донбассе может появление в Кабмине человека с влиятельным статусом и полномочиями, который будет отвечать за мирное урегилирование конфликта на Донбассе.

Такое мнение выразила депутат Днепропетровского горсовета Галина Булавка, одна из руководителей областных активистов Партии развития Украины. Об этом сообщает ИА "МОСТ-ДНЕПР".

«Все хотят мира, но говорят о войне. Все хотят верить, что война закончится и наступит мир. Но что будет в этом мире? Как и куда дети пойдут в школу, как подготовиться к зиме, каков план первоочередных мер по восстановлению освобожденных территорий, кому и какая нужна помощь, сколько средств поэтапно на это необходимо? Ведь у тысяч людей разрушены дома, как и где они будут зимовать? В Кабмине есть люди, которые отвечают за войну, а должен быть человек, который отвечает за мир! Это должна быть должность Министра, который сможет координировать действия разных служб и ведомств, направленные на восстановление жизнеобеспечения Донбасса. Человек на эту должность должен быть тем, кто, наконец, сможет стать связующим звеном между Донбассом и новой властью, кого смогут слышать и воспринимать обе стороны. Неизвестно, как пройдут ожидаемые парламентские выборы и сможет ли принять в них участие Донбасс. Если не показать жителям зоны конфликта уже сейчас на уровне правительства готовность отстаивать их интересы (а скорее – их вопрос жизни и смерти!)– то недоверие и напряжение даже после освобождения останется главным врагом внутри Донбасса», - утверждает Галина Булавка.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю