ГМК Днепропетровщины получил поддержку и сохранит рабочие места, - Курячий

01.04.2016 13:45

В Верховной Раде Украины принят в первом чтении проект Закона №3868 «О внесении изменений в некоторые Законы Украины об уменьшении дефицита лома черных металлов на внутреннем рынке с целью первоочередного обеспечения нужд оборонной промышленности и восстановлении объектов инфраструктуры». Одним из его авторов стал народный депутат Украины из Днепропетровска Максим Курячий.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на заседании Верховной Рады 31 марта.

«Целью законопроекта является обеспечение стабильного режима функционирования горно-металлургического комплекса страны и обеспечение металлургических предприятий сырьем, в частности Днепропетровщины, что позволит сохранить и создать рабочие места, поддержать отечественного производителя», - отметил он.

Читайте также: Максим Курячий требует от Кабмина спасти ракетно-космическую отрасль.

По его словам, главной проблемой для стабильной работы профильных комбинатов Днепропетровской области стал дефицит металлолома. В результате этого несколько предприятий отрасли региона вынужденно простаивали в связи с дефицитом сырья, а другие сокращали количество наемных работников.

«Хочу подчеркнуть, что лом и отходы черных металлов имеют стратегическое значение для этой отрасли. Ее бесперебойная работа, безусловно, входит в круг национальных интересов государства. В Украине в последние годы системно создавался именно искусственный дефицит металлолома. Всем известны злоупотребления при выдаче квот в Министерстве экономики Украины. Полстраны вывезли», - подчеркнул Максим Курячий.

Принятие этого законопроекта, считает народный депутат, позволит поставить на место спекулянтов, которые наживаются во время войны, пользуясь сложной ситуацией на востоке страны.

«Сегодня семь процентов территории государства находится на временно оккупированной территории, и это создает препятствие для стабильной работы отрасли. Кому - война, а кому - мать родна», - напомнил народный депутат Украины.

Читайте также: Нардеп Максим Курячий обратился к депутатам Днепропетровщины.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский