ГМ «Опора» зробила заяву щодо активістів на Новому мосту

13.10.2017 11:46   -
Автор:

На сторінці «Громадянської мережі «ОПОРА» у Фейсбук опубліковано заяву з приводу активістів, які учора, 12 жовтня перекрили Новий міст. Активісти також назвали себе «Опора», але нічого спільного ці дві організації не мають.
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«У місті Дніпро 12 жовтня пройшла акція з перекриттям «Нового мосту», участь у якій брали люди, що позиціонують себе представниками організації «Общественное движение «ОПОРА». Назва цієї організації перекликається з написанням назви Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА», осередок якої добре відомий у Дніпропетровській області по діяльності з моніторингу виборчого процесу, роботи парламенту, спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням та проведення просвітницької роботи у сфері ЖКГ.
У зв’язку з чисельними зверненнями засобів масової інформації до Дніпровського осередку організації, «Громадянська мережа «ОПОРА» заявляє про те, що не має жодного відношення до перекриття «Нового мосту», а також до людей, які це організували з використанням назви організації.
Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» – неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів.«Громадянська мережа «ОПОРА» заявляє, що такі дії вводять в оману громадян, а також можуть нанести шкоду репутації та дискредитувати організацію, яка провадить незалежне громадське спостереження за першими місцевими виборами в об’єднаних територіальних громадах 29 жовтня, зокрема в 19 ОТГ Дніпропетровщини.
Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» раніше вже заявляла про непричетність до так званого «Общественного движения «ОПОРА» та маніпулятивного використання назви організації», — йдеться у повідомленні.
Фото: Информатор

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,