ГМ «Опора» зробила заяву щодо активістів на Новому мосту

13.10.2017 11:46

На сторінці «Громадянської мережі «ОПОРА» у Фейсбук опубліковано заяву з приводу активістів, які учора, 12 жовтня перекрили Новий міст. Активісти також назвали себе «Опора», але нічого спільного ці дві організації не мають.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У місті Дніпро 12 жовтня пройшла акція з перекриттям «Нового мосту», участь у якій брали люди, що позиціонують себе представниками організації «Общественное движение «ОПОРА». Назва цієї організації перекликається з написанням назви Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА», осередок якої добре відомий у Дніпропетровській області по діяльності з моніторингу виборчого процесу, роботи парламенту, спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням та проведення просвітницької роботи у сфері ЖКГ.

У зв’язку з чисельними зверненнями засобів масової інформації до Дніпровського осередку організації, «Громадянська мережа «ОПОРА» заявляє про те, що не має жодного відношення до перекриття «Нового мосту», а також до людей, які це організували з використанням назви організації.

Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» – неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів.«Громадянська мережа «ОПОРА» заявляє, що такі дії вводять в оману громадян, а також можуть нанести шкоду репутації та дискредитувати організацію, яка провадить незалежне громадське спостереження за першими місцевими виборами в об’єднаних територіальних громадах 29 жовтня, зокрема в 19 ОТГ Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» раніше вже заявляла про непричетність до так званого «Общественного движения «ОПОРА» та маніпулятивного використання назви організації», - йдеться у повідомленні.

Фото: Информатор

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю