Филатов анонсировал новую войну с наружной рекламой в Днепре

24.05.2017 10:51

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что уже выданы предписания на демонтаж 45 билбордов.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В Днепре многие помнят "бордовую" войну начала этого года.

Сотни титушек, уничтожение коммунальной техники, угрозы и поджоги.

Никто до сих пор так и не наказан. Более того, по моему мнению, если бы тогда полиция дала быкам по рогам, то событий 9-го мая не было.

Знаете, я такой человек, который может отступать, передоговариваться, забывать о чем-то на время, идти на компромиссы и перегруппировывать силы.

Но я никогда не меняю решений.

Сегодня, через полгода, мы начинаем резать наружную рекламу опять.

На 45 конструкций выписаны предписания", - написал Филатов.

Читайте также: Зам Филатова рассказал, когда на Новом мосту закончат ремонт (ФОТО)

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Катя
24.05.2017
"Войну" с МАФами уже закончил? Уже все узаконили, между всеми поделили? Сняли-вернули, сняли-вернули. А денежки из бюджета ушли. Теперь будем "бороться" с рекламой!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю