Фракция Оппоблока в Днепропетровском горсовете сделала заявление

14.04.2016 16:09

«Во время голосования за очередное «правительство разрухи» все увидели, что партия «Відродження» остается сателлитом нынешней власти и  продолжает ее послушно обслуживать», - сказала депутат Днепропетровского городского совета от Оппозиционного блока Наталья Начарьян, комментируя итоги голосования за правительство.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политической силы.

«Для того, чтобы их хозяин – Игорь Коломойский получил очередные преференции от власти, депутаты «Відродження» проголосовали за то, чтобы власть продолжала грабить простых людей.

Депутаты от «Відра» проголосовали за представителей тех партий которые лишили миллионы украинцев работы, катастрофически подняли тарифы, обложили налогами пенсии и отобрали людей льготы», - сказала Начарьян.

Депутат подчеркнула, что Оппозиционный блок в Верховной Раде не принимал участия в этом фарсе.

«Уже весь народ говорит этим провластным партиям – от того что вы перетасуетесь еще несколько раз, Украине не станет легче. Уходите! Людям не нужны ваши перестановки. Людям нужны мир, нормальные цены, человеческая зарплата, рабочие места. Люди хотят полной перезагрузки власти, украинцы выступает за перевыборы в парламент», - сказала Наталья Начарьян.

«После неудавшихся попыток выторговать себе хоть какие-то должности в новом Кабмине цинично выглядят и попытки бывших представителей провластной коалиции - Самопомощи, Радикальной партии и «Батькивщины» вдруг объявить себя  «истинной» оппозицией. Но люди не забыли кто голосовал за законы, которые сделали украинцев нищими.

У Оппозиционного блока  есть пять требований к нынешней власти, которые действительно ждут люди: мир, создание программы спасения экономики, принятие честного бюджета, проведение конституционной реформы с передачей полномочий на места и борьба с коррупцией. И мы будем делать все для того, чтобы это было реализовано», - отметила Наталья Начарьян.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Политическая партия "Відродження"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю